Вінницька громада прощається із полеглим воїном-добровольцем

Вінницька громада прощається із полеглим воїном-добровольцем

10:44 29.05.2024

Гулик Валерій Віталійович долучився до Збройних Сил України із першого дня повномасштабного російського вторгнення. Був сапером у 120-й бригаді територіальної оборони із позивним «Сивий». Брав участь у виконанні військових завдань, зокрема під Бахмутом, Часовим Яром, облаштуванні мінно-вибухових загороджень на прикордонних територіях. 

Загинув у бою 24 травня поблизу міста Волноваха Донецької області. Серце воїна припинило битися у 52 роки… У нього залишилась дружина та дві донечки.

Валерій Гулик народився 11 квітня 1972 року у Шаргороді. Після закінчення школи здобув вищу освіту у Львівському торговельно-економічному університеті. Трудовий шлях розпочав з посади учня-ревізора ревізійного відділу Шаргородської райспоживспілки. Надалі працював на посадах провідного, головного казначея в органах державного казначейства у Шаргородському районі Вінницької області, начальника відділу, заступника начальника управління Головного управління Державного казначейства України у Вінницькій області. З 1 жовтня 2008 року перейшов працювати до Територіального управління Рахункової палати у Вінниці, де зарекомендував себе сумлінним та відповідальним працівником. Надійним колегою та другом.

Про свій намір захищати Україну він нікому з нас не повідомив. Просто інакше не міг. – розповідає донька полеглого героя Марина. – Батько був доброю, світлою людиною з відкритою і чистою душею. У нього ніколи не було нехороших людей. Він всіх розумів, всім співчував і ніколи не засуджував. Допомагав кожному, хто потребував підтримки. Просто вмів любити людей і не ображатися на них. Був люблячим чоловіком та батьком…

Прощання з Героєм

  • Церемонія прощання із Валерієм Гуликом розпочнеться 29 травня о 12:00 у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору.
  • Чин поховання воїна відбудеться о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Нагадаємо, пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнулися Піщанської громади. На фронті загинув Захисник з Піщанки Побуранний Валерій Миколайович. 

Читайте також

До ЗСУ найближчим часом зможуть піти понад 4 тисячі ув’язнених
Детальніше
З 18 червня в Україні має з’явитися електронний військовий квиток з QR-кодом
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
На автодорозі між Гніванню та Селищем під колесами Audi загинув пішохід
Детальніше
У Вінниці зі 100-річчям привітали ветерана Другої світової війни, полковника Павла Кобу
Детальніше
На Вінниччині взяли на хабарі чоловіка, який обіцяв підприємцям вплинути на ТЦК
Детальніше