Чергове підсилення прикордонників та бійців 14-ї штурмової бригади НГУ «Червона Калина». Цього разу Вінницька громада у координації з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом передала захисникам 20 Mavic 3T, 400 FPV-дронів із системами кріплення для скидів та 50 тисяч сухих душів. Безпілотники Mavic 3T на передовій здебільшого використовують саме для розвідки, адже вони оснащені телевізійною камерою, що може «бачити» вночі. Ударні FPV-дрони використовують для ураження живої сили та техніки ворога.

Вінницька громада передала дрони бійцям «Червоної Калини» та прикордонникам

17:25 08.07.2024

Чергове підсилення прикордонників та бійців 14-ї штурмової бригади НГУ «Червона Калина». Цього разу Вінницька громада у координації з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом передала захисникам 20 Mavic 3T, 400 FPV-дронів із системами кріплення для скидів та 50 тисяч сухих душів.

Безпілотники Mavic 3T на передовій здебільшого використовують саме для розвідки, адже вони оснащені телевізійною камерою, що може «бачити» вночі.
Ударні FPV-дрони використовують для ураження живої сили та техніки ворога. Такі дрони зараз є одним із основних ударних засобів на фронті, крім, звичайно артилерії, РСЗВ, авіації. Це робочий інструмент саме на передньому краї, – зазначив військовослужбовець однієї із частин, що отримала допомогу.

Вінницька громада передала дрони бійцям «Червоної Калини» та прикордонникам

Сухі душі також наразі дуже потрібні, адже бійці на передовій не мають відповідних умов для задоволення гігієнічних потреб – така альтернатива дуже рятує. Сухі душі зручно носити з собою, вони легкі та не займають багато місця в споряджені.

Ми продовжуємо працювати із запитами оборонців. Закуповуємо за тендерами те обладнання, на яке є запит. Також із міського бюджету передаємо субвенції військовим частинам, аби Захисники самостійно могли придбати те чи інше обладнання. Лише за перші пів року із бюджету громади ми скерували 410 млн грн на підтримку оборонців. Загалом же на пріоритет «Безпека та оборона» заклали близько 1 млрд грн, – говорить заступник міського голови Ігор Откидач.

Безпека та оборона

Згідно з дослідженням ГО «Громадський контроль», Вінниця є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил оборони України. А бюджет громади на 2024 рік розподілений згідно з ключовими принципами та пріоритетами: «Безпека та оборона», «Стійкість», «Турбота».

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022 року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії (силам оборони України). Очолює штаб Володимир Гройсман.

Нагадаємо, вчителі, учні та батьки ліцею № 13 продовжують активно підтримувати наших військових. Чергова допомога фронту, яка містить три нові дрони «Mavic 3 Classic» загальною вартістю 156 861 грн, вже виконує свою роботу в небі на передовій.

Читайте також

Вбивство Ірини Фаріон: досліджують усі версії, включно з тією, що веде в Росію
Детальніше
Електронне бронювання військовозобов’язаних тепер доступне на порталі "Дія"
Детальніше
Зможуть на "нулі" прийняти душ та випрати речі: захисникам передали лазне-пральний комплекс
Детальніше
У Вінниці створили Раду родин загиблих Захисників та Захисниць України
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше