Вінницька дитяча школа мистецтв "Вишенька" приймає діток з тримісячного віку

Вінницька дитяча школа мистецтв "Вишенька" приймає на заняття діток з тримісячного віку

12:22 25.11.2024

До студії ТЕЛЕРАНОК СВІТАНОК завітала Тетяна Заїчко — директорка Вінницької дитячої школи мистецтв "Вишенька". Розмовляли про творчість, навчання дітей та мистецьку освіту під час війни.

Вінницька дитяча школа мистецтв "Вишенька" створена саме для розвитку творчих здібностей дітей. Викладачі допоможуть кожному учню знайти свій стиль, займаючись хореографією, образотворчим мистецтвом, музикою та театром. Діти мають можливість втілити знання на практиці під час концертів і фестивалів.

Наша школа у місті найбільша, хоча водночас вона й наймолодша, - говорить Тетяна Заїчко. - При цьому ми єдині у Вінниці навчаємо дітей за усіма основними напрямами — театральне мистецтво, музичне, хореографічне та образотворче. Ще одна важлива особливість - до нас на заняття дитину можна приводити навіть у тримісячному віці.

Нагадаємо, у виставковій залі музею Коцюбинського провели захід присвячений возвеличенню подвигу та звитяги українських Героїв. Приурочили його до 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

Embedded thumbnail for Вінницька дитяча школа мистецтв "Вишенька" приймає на заняття діток з тримісячного віку

Читайте також

12-річний вінничанин отримав нову родинуяк працює патронат і чому це важливо під час війни
12-річний вінничанин отримав нову родину:як працює патронат і чому це важливо під час війни
Детальніше
У Вінниці відкривають простір для дітей, які через війну втратили найдорожче як долучитися
У Вінниці відкривають простір для дітей, які через війну втратили найдорожче: як долучитися
Детальніше
Партизанський рейд довжиною у століття як на Вінниччині вшанували армію УНР
Партизанський рейд довжиною у століття: як на Вінниччині вшанували армію УНР
Детальніше
На Вінниччині 15-річний байкер збив сестер-школярок одна дівчинка у лікарні
На Вінниччині 15-річний байкер збив сестер-школярок: одна дівчинка у лікарні
Детальніше
Від «Марічки» до палкого танго місто-герой Миколаїв везе до Вінниці особливу програму
Від «Марічки» до палкого танго: місто-герой Миколаїв везе до Вінниці особливу програму
Детальніше
Нова оселя для маленького героя як живе Ромчик, що вижив після ракетного удару по Вінниці
Нова оселя для маленького героя: як живе Ромчик, що вижив після ракетного удару по Вінниці
Детальніше