Вінничанин здобув срібло на Кубку Світу з веслування на байдарках та каное

Вінничанин здобув "срібло" на Кубку Світу з веслування на байдарках та каное

12:34 23.05.2022

Українські спортсмени попри війну продовжують виборювати медалі на міжнародній спортивній арені, показують високі результати та посідають призові місця. Днями у чеському місті Рачице відбувся перший етап Кубка Світу сезону 2022 з веслування на байдарках та каное. Вінничанин Дмитро Даниленко став другим в Олімпійській дистанції в байдарці-четвірці.

Дмитро Даниленко – вихованець Вінницької школи вищої спортивної майстерності. Веслувальник виступав у чоловічому екіпажі К4, який очолив список Чемпіонів світу 2021 року. Спортсмени здобули срібну медаль в Олімпійській дистанції в байдарці-четвірці.

У підсумку на першому етапі Кубка Світу сезону 2022 з веслування на байдарках та каное Україна завоювала шість медалей: три "золота", два "срібла" та "бронзу". У медальному заліку збірна країни розділила третє місце з командою Німеччини, - повідомляє Вінницька міська рада.

Спортсмени присвятили свою "бронзову" перемогу Україні. Кажуть, це вкотре доводить, що ми найсильніша нація і зовсім скоро переможемо у цій війні.

Ми присвячуємо свої спортивні досягнення рідній Україні. Вкотре доводимо, що ми сильна та вільна нація, і невдовзі переможемо у цій жахливій війні. Я дуже сподіваюсь, що наші досягнення дають сили та впевненості нашим захисникам. Слава Україні, - зазначає Дмитро Даниленко.

Нагадаємо, спортсмен із Вінниці виборов перше місце у рейтинговому турнірі з сумо. Змагання проходили в Німеччині, участь взяли понад сотня учасників з дев'яти країн світу.

Вінничани привезли з чемпіонату Європи та Кубку світу з універсального бою 10 нагород
"Це був закономірний результат" - захисник вінницької "Ниви" про нічию з "Чайкою"