Вінничанин здобув бронзу на Чемпіонаті світу з веслувального слалому

Вінничанин здобув "бронзу" на Чемпіонаті світу з веслувального слалому

17:05 22.07.2022

Вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 Сергій Совко виборов "бронзу" на Чемпіонаті світу серед юніорів та молоді до 23 років, який проходив у місті Івреа (Італія). У змаганнях брали участь спортсмени з 45 країн світу.

Веслувальним слаломом Сергій займається вже дев'ять років. За цей час він неодноразово виборював призові місця у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, ставав призером Чемпіонату України серед дорослих, багаторазовим переможцем та призером чемпіонатів міста та області, - повідомляє Вінницька міська рада.

Норматив кандидата у Майстри спорту України хлопець виконав у 13 років. Майстром спорту України став у 16. Першим наставником Сергія була Ірина Харламова – тренер-викладач відділення веслувального слалому міської дитячо-юнацької спортивної школи №2. А продовжили його тренувати тренери-викладачі Євген Туркенич та Сергій Горільчаний.

Третє місце чемпіонату світу є результатом багаторічних важких тренувань, Сергій багато працював та зміг досягти значного успіху. Ми пишаємось нашим спортсменом та крокуємо до нових перемог. Змагальний сезон ще не закінчився, тому й ми не збираємось зупинятись на досягнутому, - говорить тренер-викладач відділення веслувального слалому міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 Євген Туркенич.

Наразі спортсмен знаходиться на навчально-тренувальному зборі з підготовки до Чемпіонату світу з веслувального слалому серед дорослих, який проходитиме з 26 по 31 липня у м. Аугсбург (Німеччина).

У міській дитячо-юнацької спортивній школі №2 зроблені усі умови для виховання та професійного зростання вінницьких спортсменів, тому ми сьогодні можемо бачити призові місця на чемпіонатах України, Європи та світу. Вітаємо призера та усіх хто долучився, - говорить голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський.

Згодом Сергій Совко також братиме участь у навчально-тренувальному зборі з підготовки до Чемпіонату Європи з веслувального слалому серед юніорів та молоді до 23-х років в м. Чеські Будейовиці (Чехія).

Нагадаємо, дует акробатів із Вінниці став чемпіоном Всесвітніх ігор у Бірмінгемі зі спортивної акробатики у змаганні пар. У фіналі українці обійшли представників США та Казахстану.

Embedded thumbnail for Вінничанин здобув "бронзу" на Чемпіонаті світу з веслувального слалому

Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»
Детальніше
Договори спортивної підготовки у «Ниві» U-19 підписали ще чотири гравці
Детальніше
У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»
Детальніше
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024