Вінничанин встановив рекорд України на чемпіонаті з важкої атлетики

11:52 10.10.2023

У Коломиї впродовж 1-7 жовтня проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді у ваговій категорії до 109 кілограмів.

Вінницький спортсмен, вихованець Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Руслан Гута взяв участь у цих змагань та здобув бронзову медаль. А вінничанин Сергій Колесник встановив на цих змаганнях новий рекорд України – у сумі двоборства 305 кілограмів.

Про це 10 жовтня інформує офіційний сайт Відділення НОК України у Вінницькій області.

Тренер Костянтин Соцков розповів, що Руслан Гута займається важкою атлетикою три роки. Проте до цих змагань не дуже активно готувався через травму, яку отримав на Чемпіонаті Україні у травні цього року.

Травневі змагання проводилися серед дорослих і він посів п'яте місце. Хоч він і не був в оптимальній формі, проте у жовтні отримав середній результат. Завдяки чому і здобув третє місце. Руслан хороший атлет. Має всі шанси на виконання нормативу майстра спорту. Тому сподіваюся, що на Кубку України з важкої атлетики серед дорослих наш спортсмен виконає норматив майстра спорту. Ці змагання відбудуться у лютому 2024 року. Тому зараз активно готуємось до них, - каже тренер.

Окрім цього, на цьому чемпіонаті виступав ще один вихованець Костянтина Соцкова Сергій Колеснік. Він встановив новий рекорд України у сумі двоборства, зміг подолати 305 кілограмів.

Нагадаємо, у Луцьку нещодавно відбувся чемпіонат України з сумо, на якому вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5 продемонстрували вражаючі результати. Юні сумоїсти завоювали 9 золотих, 20 срібних та 9 бронзових нагород.

У Вінниці провели Всеукраїнський турнір «Футбол проти наркотиків»