Вінничани зустріли живим коридором загиблого на фронті лідера “ультрас”

Вінничани зустріли живим коридором загиблого на фронті лідера “ультрас”

12:02 25.04.2023

Вінничани у скорботній повазі зустріли загиблого на фронті хороброго воїна - одного з лідерів “ультрас” Дениса “Трейна” Бабія.

Відео та фото у соцмережах демонструють, що живий коридор утворили від Водоканалу і до Залізничного вокзалу.

“Трейна” зустріли як справжнього ультрас - з піротехнікою, прапорами та гаслом “Слава Україні”.

Вінничани зустріли живим коридором загиблого на фронті лідера “ультрас”

Молодший лейтенант 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ Денис "Трейн" Бабій загинув 21 квітня під час бойового завдання на Бахмутського напрямку. До війни вінничанин був активним учасником фанатського руху ультрас вінницької "Ниви". З перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України. 

Денис Бабій був одним із лідерів вінницької громадської організації "Центурія".

Нагадаємо, в бою під Бахмутом загинув боєць 3-ої окремої штурмової бригади ЗСУ Денис Бабій. Про це розповів відомий волонтер Ігор Лаченков у своєму Telegram-каналі.

Embedded thumbnail for Вінничани зустріли живим коридором загиблого на фронті лідера “ультрас”

Читайте також

«Крила єдності» у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
«Крила єдності»: у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
Детальніше
Смертельна ДТП під Вінницею авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Смертельна ДТП під Вінницею: авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
Детальніше