Вінничани зібрали на лікування для постраждалого від російського теракту

Вінничани зібрали на лікування для постраждалого від російського теракту

09:24 18.07.2022

В одному з вінницьких артпабів відбувся благодійний вечір, під час якого збирали кошти на лікування Віталія Каблучка. Чоловік постраждав від ракетного обстрілу Вінниці 14 липня.

Цього вечора підтримати хлопця прийшли друзі, колеги та небайдужі вінничани. Для них виступали Нік Коміссаренко, Дарина Забєліна, Віра Майборода, Вадим Курилех, Оксана Славна та багато інших. Музика виконувалася у форматі "акустика", а виконавці співали як авторські твори, так і відомі всім композиції.

У момент теракту Віталій був у машині на місці трагедії разом із двома хлопцями. Один із них — Віктор Поліщук, на жаль, загинув. Другий нині в лікарні, але у кращому стані, ніж Віталій, який досі перебуває в реанімації після кількох операцій, — розповіла кореспондентці АрміяInform подруга постраждалого, вокалістка Дарина Забєліна, учасниця шоу "Голос країни". — Ми вже спілкувалися з ним телефоном. На Віталія очікує ще одна операція.

Вінничани зібрали на лікування для постраждалого від російського теракту

Під час виступу своєю історією з глядачами поділилася і Віра Майборода, яка є художнім керівником зразкової майстерні естрадного мистецтва "Зоряна мрія" у Вінницькому міському палаці мистецтв. Будинок співачки розташований одразу за Будинком побуту "Ювілейний", у який влучила ракета.

Мені із сім’єю надзвичайно пощастило залишитися неушкодженими й сьогодні бути тут та підтримувати постраждалого Віталія. Того вечора, коли я вийшла на двір і побачила, як рятувальники, військові, волонтери працювали наче бджілки, прибираючи уламки та скло, мене переповнило почуття гордості за українців. Нашу націю не зламати та не деморалізувати, — сказала Віра Майборода.

Також про Віталія Каблучка розповів його сусід, вокаліст Вадим Курилех.

Ми не часто бачилися, але за кожної зустрічі спілкувалися, ніби душа з душею. Я думаю, сьогоднішній вечір надовго запам’ятається всім, адже попри те, що у нашому небі літають ворожі ракети, ми все одно продовжуємо нести нашу справжню українську пісню, котра відгукується в серцях мільйонів. І цим самим робимо добру справу, допомагаючи нашим землякам, — розповів співак.

Цей вечір, коли люди, попри біль і сльози, об’єдналися задля допомоги постраждалому, вкотре підтвердив незламність духу українського народу, волю та прагнення до Перемоги!

Нагадаємо, у Вінниці прощались із чотирирічною Лізою Дмитрієвою, яка загинула 14 липня від ракетного обстрілу. Мати дівчинки досі в лікарні з важкою травмою. Біля Спасо-Преображенського кафедрального собору, де відбувалась церемонія прощання, прийшли кілька десятків вінничан.

Читайте також

167 ветеранів та їхніх рідних звернулись за тиждень до вінницького міського простору Побратим
167 ветеранів та їхніх рідних звернулись за тиждень до вінницького міського простору "Побратим"
Детальніше
У Вінниці прозвітували про роботу Муніципальної варти дбали про безпеку та порядок
У Вінниці прозвітували про роботу Муніципальної варти: дбали про безпеку та порядок
Детальніше
Понад 9 тис. пацієнтів щороку Креді Агріколь подарував 10 ліжок для Хмільницької лікарні
Понад 9 тис. пацієнтів щороку: Креді Агріколь Україна подарував 10 ліжок для Хмільницької лікарні
Детальніше
У пам’ять про жертви ракетних ударів 14 липня у Вінницькій громаді оголосили Днем жалоби
У пам’ять про жертви ракетних ударів: 14 липня у Вінницькій громаді оголосили Днем жалоби
Детальніше
Вінницьких вибухотехніків у липні п'ять разів викликали на місця падіння ворожих дронів
Вінницьких вибухотехніків у липні п'ять разів викликали на місця падіння ворожих дронів
Детальніше
Учні та вчителі Вінницького ліцею №27, об’єднавши зусилля, передали 5 дронів для захисників
Учні та вчителі Вінницького ліцею №27, об’єднавши зусилля, передали 5 дронів для захисників
Детальніше