Вінничани здобули «срібло» та «бронзу» на чемпіонат України з шахів

16:43 24.10.2023

З 14 по 22 жовтня у Вінниці відбувався наймасовіший чемпіонат України з шахів серед клубних команд.

«Срібло» та «бронзу» в турнірі з класичних шахів вибороли вінницькі спортсмени, а саме: команда «Вінниця» та команда, яка складалася з вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №6.

Попри складну ситуацію в країні, Вінниця провела чемпіонат України з шахів серед клубних команд, в якому брали участь 26 збірних із різних куточків нашої держави. Загальна кількість учасників сягала 175 спортсменів. Без перебільшення скажу, що цей турнір зібрав найсильніших шахістів зі всієї України, – розповів директор Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Микола Боднар.

За його словами в турнірі також взяли участь вісім гросмейстерів та велика кількість майстрів.

На чемпіонат приїхали з таких регіонів, як: Київ, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Дніпро. Також з Вінницької області: Жмеринка, Калинівка, Могилів-Подільський. Провели три турніри з різним контролем часу: класичні шахи (90 хв + 30 сек), швидкі шахи (10 хв + 5 сек) та блискавичні (3 хв + 2 сек), – зазначив Микола Боднар.

Він додав, що у всіх трьох турнірах «золото» виборола команда ФШДО з Дніпра. «Срібло» та «бронзу» в чемпіонаті з класичних шахів здобули вінницькі спортсмени – це відповідно команда «Вінниця» та команда, яка складалася з вихованців міської дитячо-юнацької спортивної школи №6».

Срібну нагороду у швидких та блискавичних шахах виборола команда «Equites Iustitiae» («Лицарі Справедливості») з Києва. А ось бронзові медалі зі швидких шахів поїхали в місто Львів, їх з собою забрали вихованці шахової школи Дебют. Ну і «бронзу» в турнірі з блискавичних шахів виборола команда БВР з Одеси.

Нагадаємо, нещодавно вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 взяли участь у чемпіонаті Європи з шахів серед юнаків до 8 років, який відбувався в місті Мамая (Румунія). У цих змаганнях шестирічний Артем Кучер виборов бронзову нагороду, а восьмирічний Олександр Шабунін посів 12-ту сходинку.

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу