Вінничани здобули призові місця на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування

12:00 03.08.2021

Днями завершилися Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування. Вони проходили в селі Артюхівка Харківської області. Тут змагалися спортсмени на різних дистанціях. Вихованці вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 здобули 8 медалей.

Юлія Денисюк у віковій категорії до 14 років виборола три медалі. Юна спортсменка змагалася на короткій, середній та довгій дистанціях. А Владислав Жуковський у  віковій групі  до 12 років отримав дві медалі – на середній та довгій дистанціях.

Найкращі результати показала Юлія Денисюк. Вона дуже цілеспрямована дівчинка.  Займається спортивним орієнтуванням більше п’яти років. До цих змагань ми готувалися більше місяця. Виїжджали на різні локації. Зараз працюємо над помилками. Я даю дітям спеціальні психологічні вправи, аби вони впевнено  почувалися під час змагань, - розповіла старша тренерка-викладачка відділення спортивного орієнтування МДЮСШ №2 Людмила Пронтішева.

У міській дитячо-юнацькій спортивній школі №2 у відділенні спортивного орієнтування займаються 45 дітей. Вони постійно займають призові місця на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях.

Нагадаємо, На Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств вінничани здобули шість нагород

Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»
Договори спортивної підготовки у «Ниві» U-19 підписали ще чотири гравці
У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024