Вінничани здобули нагороди відкритого чемпіонату України зі стрільби кульової

16:37 15.12.2022

Вихованці спортивної секції кульової стрільби КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної» брали участь у відкритому чемпіонаті України зі стрільби кульової серед спортсменів 2002 р.н. та молодших.

Дар’я Яремчук здобула дві «бронзи». Також бронзовим призером став Олександр Сивак.

Чемпіонат проходив у місті Львів, де змагались спортсмени у стрільбі з пневматичної гвинтівки у двох вправах.

У особистій першості вінничанка, майстер спорту Дар'я Яремчук (вправа пневматична гвинтівка 10 м) стала бронзовою призеркою. Вдруге на третю сходинку п’єдесталу дівчина піднялась разом із кандидатом у майстри спорту Олександром Сиваком (вправа ГП-мікст, пневматична гвинтівка 10 м, змішана команда).

Коли діти наполегливо працюють, щодня відточують майстерність у тирі, згодом ми й отримуємо гарні результати. І вони в першу чергу, доводять собі, що можуть ще краще. У спортсменів формується жага до перемоги, постійне прагнення вдосконалюватись, а тренер ще завзятіше працює з такими спортсменами, – зазначає тренер спортсменів Анна Франчук.

Нагадаємо, команда Вінницької області за результатами змагань зі стрільби кульової посіла перше загальнокомандне місце серед усіх команд з областей України. У вправі ГП-12 (стрільба з гвинтівки по рухомій мішені на 10 м, 60 пострілів) в особистому заліку чемпіонкою України стала Василюк Людмила (золота медаль).

Футбольна команда “Нива” (Вінниця) в гостях розгромила “Реал Фарму”
Усик проти Ф'юрі - битва за історичну велич
"Вінницькі вовчиці" привезли нагороди з Чемпіонату України та готуються до наступних змагань
У Вінниці відкрили новітній центр сімейної медицини "Medsun"