Вінничани стали срібними призерами Чемпіонату Європи з хокею на траві
Троє вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №1, в складі збірної команди України з хокею на траві Championship III, здобули срібло Чемпіонату Європи.
Чемпіонат відбувся у місті Гельсінкі (Фінляндія).
Вінниця завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації. Тому ми переконані, що поєднання масової фізичної культури та спорту вищих досягнень – надійна опора прекрасного майбутнього нашої держави, - говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський.
Національна збірна зіграла п’ять матчів, у чотирьох з яких була сильнішою за суперників. Зокрема українці обіграли збірні Польщі (9:6), Швейцарії (7:4), Уельсу (5:4) та Хорватії (11:7). Виборовши «срібло», Збірна України підвищилась в класі та отримала право виступати у наступному Чемпіонаті U-21 та грати в Championship II.
Вчергове спортсмени МДЮСШ №1 відзначились на європейському рівні, їх наполегливість, сила волі та жага до перемоги дали свій результат. Хлопці молодці та добре роблять свою справу. Адміністрація школи пишається своїми спортсменами, - говорить директор міської дитячо-юнацької спортивної школи №1 Сергій Таранчук.
Вісім із десяти гравців Збірної України представляли Вінниччину. До речі, саме вінничанин Володимир Жмеренюк став кращим гравцем турніру.
![Вінничани стали срібними призерами Чемпіонату Європи з хокею на траві](/sites/default/files/styles/compressor/821x479/inline-images/vinnichani-stali-sribnimi-prizerami-chempionatu-evropi-z-khokeyu-na-travi-2.jpg?itok=qfXnMco1)
Тренує юнаків Олександр Кулеша. Наразі він захищає нашу країну на фронті, тому не зміг особисто представляти спортсменів на змаганнях.
Нагадаємо, 6 серпня у Галіфаксі (Канада) пройшли фінали А на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное. Українські веслувальники Олег Кухарик, Ігор Трунов, Іван Семикін та Дмитро Даниленко стали бронзовими призерами на дистанції 500 метрів.