Вінничани стали призерами чемпіонату світу з універсального бою

13:47 30.10.2023

Артем Зімін здобув титул чемпіона світу у категорії кадети. А Кирило Вербицький виборов «бронзу» серед юнаків. Такі досягнення вінницьких спортсменів на чемпіонаті світу з універсального бою, який наразі триває у місті Тбілісі, Грузія. Обоє призерів – вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5.

Наставник спортсменів тренер-викладач Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5 Олег Бузовський, розповів, що обидва хлопці займаються дзюдо та самбо вже майже 10 років.

Вони прийшли до нашої школи у три роки, відтоді активно тренуються та мають у своєму арсеналі чимало перемог. Хлопці – неодноразові призери чемпіонатів України з дзюдо та самбо, – говорить Олег Бузовський.

Він додав, що вінничани їхали на чемпіонат світу з універсального бою за нагородами й в результаті їх здобули.

Немає нічого неможливого, головне – бажання та праця спортсмена та тренера, якщо це є, то обов'язково буде успіх, – говорить тренер.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський зазначив, що спортивна школа №5, протягом багатьох років формує сильних і цілеспрямованих спортсменів.

Багато випускників цієї школи вдало продовжили свою кар'єру в спортивному світі та досягли виняткових результатів на різних змаганнях. Бажаємо подальших перемог нашим вінничанам! – каже Сергій Краєвський.

Чемпіонат світу

На спортивну подію до Грузії з’їхались борці з 20 країн світу, а це понад 300 учасників. Вони змагаються у таких вікових категоріях:

• діти (10-11, 12-13 років);
  • юнаки та дівчата (14-15, 16-17 років);
  • юніори (18-20 років);
  • дорослі.

Нагадаємо, жмеринчанка Діана Дзюба, яка навчається на першому курсі Харківського національного університету внутрішніх справ, виборола бронзову медаль на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу ISKA, що проходив 18-21 жовтня в німецькому Мюнхені

До Дня сім'ї у Вінниці відбувся спортивний захід "Сильні, вільні і спортивні"
Детальніше
До Дня Європи у Вінниці провели відкритий міський турнір із баскетболу
Детальніше
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
Детальніше
У Вінниці триває чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті полеглого Героя
Детальніше
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу