Вінничани на чемпіонаті з веслування на байдарках і каное здобули "срібло" та три "бронзи"

Вінничани на чемпіонаті з веслування на байдарках і каное здобули "срібло" та три "бронзи"

20:19 11.08.2023

Спортсмени з Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 привезли "срібло" та три "бронзи" з Відкритого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2007-2008 та 2009-2010 рр. н. Турнір відбувся в місті Умань Черкаської області.

Протягом чотирьох днів, понад 700 учасників чемпіонату змагались на довгих та коротких дистанціях (одиночки, двійки, четвірки). На цей захід з'їхались веслувальники з усіх куточків України та міста Києва.

Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 показали високий рівень майстерності та підготовки. Так, у перший день на дистанції 1000 м в одиночці Денис Мілецький став бронзовим призером. Наступного дня на дистанції 500 м Євгенія Яковлева та Марія Пенедюк у двійці вибороли бронзові медалі, а Денис в одиночному запливі посів почесне 4 місце. Четвертий день на чемпіонаті був вдалим для Владислави Трохименко. Дівчина у двійці взяла срібну медаль на дистанції 500 м. А в одиночці стала п’ятою на дистанції 200 м, - інформує Вінницька міська рада.

Вінничани на чемпіонаті з веслування на байдарках і каное здобули "срібло" та три "бронзи"

Готували спортсменів тренери Людмила Козаченко та Олександр Селезньов.

Ми старанно готувались до чемпіонату. Самі змагання були на високому рівні. Діти щасливі, що вибороли призові місця, можливо не так багато, як хотілось, але ми будемо готуватись до наступних змагань більш наполегливо, щоб взяти якомога більше медалей! - говорить Людмила Козаченко.

Також вона побажала всім спортсменам міцного здоров'я, удачі, наполегливості та нових перемог.

Дякуємо нашим незламним Захисникам, що дарують можливість дітям розкривати свій потенціал на водних доріжках та збагачувати наш спортивний спадок. На чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное наші спортсмени стали живим доказом того, що володіють не тільки фізичною силою, а й непохитною волею до перемоги. Пишаємось нашими вихованцями, - зазначила своєю чергою в.о. директора МДЮСШ №2 Світлана Куліш.

Вінничани на чемпіонаті з веслування на байдарках і каное здобули "срібло" та три "бронзи"

У підсумку збірна команда Вінницької області виборола 8 місце серед 24.

Нагадаємо, Людмила Козаченко та Дмитро Музика привезли до Вінниці з Фінляндії спільно 19 нагород. Цьогоріч у Європейських іграх за першість боролись 238 ветеранів спорту з 12 країн.

Читайте також

Призи, матчі і нові знайомства Немирівська громада проводить турнір з настільного тенісу
Призи, матчі і нові знайомства: Немирівська громада проводить турнір з настільного тенісу
Детальніше
Незрячі шахісти та шашкісти з Вінниці і Бару зійшлися у товариському матчі
Незрячі шахісти та шашкісти з Вінниці і Бару зійшлися у товариському матчі
Детальніше
«Найкраща спортивна громада Вінниччини» хто виборов перемогу у дев'яти видах спорту
«Найкраща спортивна громада Вінниччини»: хто виборов перемогу у дев'яти видах спорту
Детальніше
Олімпійський день у Вінниці спортивні школи організували масову руханку для городян
Олімпійський день у Вінниці: спортивні школи організували масову руханку для городян
Детальніше
«Вовки U17» з Вінниці вдруге поспіль стали чемпіонами України
«Вовки U17» з Вінниці вдруге поспіль стали чемпіонами України
Детальніше
Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Детальніше