Вінничанок запрошують взяти участь у проєкті з психологічної підтримки
ГО “ВІСь” запрошує жінок (не молодше 18 років), взяти участь у сталій групі психологічної підтримки, яка буде проходити в місті Вінниця.
Про це 28 травня інформують в громадській організації.
Якщо ви відчуваєте, що потребуєте підтримки, вам бракує ресурсів або не знаєте, як впоратись зі стресом – запрошуємо до нашої групи, – йдеться у повідомленні.
- Набір триватиме 3 тижні. Кількість місць обмежена.
- Групове заняття проводитиме психологиня проєкту Діброва Лідія.
- Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfeMTDeH4M.../viewform...
- Менеджерки проєкту зателефонують, щоб підтвердити вашу участь та повідомити місце зустрічі.
- Участь в проєкті безоплатна та конфіденційна.
Проєкт фінансується міжнародною некомерційною організацією "Швейцарська солідарність" ("Swiss Solidarity"), співфінансується "СОЛІДАР СВІСС в Україні" (Solidar Suisse Ukraine) та реалізується нашою командою – ГО «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ». Зміст інформації безальтернативна відповідальність ГО "ВІСь".
Нагадаємо, заклади сфери надання соціальних послуг на Вінниччині потребують психологів та фахівців із соціальної роботи. Станом на 1 травня вакантними були 50 таких посад. Водночас потреба у фахівцях задоволена лише на 30%.