Вінничанки перемогли у конкурсі "Людина року"

22:52 28.01.2022

Вінничанки – люди року за версією української асоціації виконавців східного танцю. Аби здобути перемогу у номінації, танцівниці протягом 2021-го брали участь у десятках конкурсів в різних містах України та займали призові місця.

Тож, за підсумками усіх змагань, перемогли і в номінації "Людина року". Нагороджували їх у Києві. Деяким з танцівниць цей п’єдестал підкорився не вперше. До того ж, найкращою визнали і їх тренерку.

Нагадаємо, у Вінниці 25 березня 2021 року відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу "Людина року"

У Вінниці нагородили кращих волонтерів та меценатів за підсумками конкурсу «Благодійна Україна»