Вінничанка забруднювала річку на Тяжилові рідкими відходами
У Вінниці фахівці здійснили обстеження річки "Скакунка", аби перевірити стан її забрудненості.
Про це 1 березня інформує Муніципальна варта Вінниці.
Під час обстеження виявили факт забруднення річки, адже з території одного із будинків по вулиці Форпостна скидали у водойму рідкі відходи, - йдеться у повідомленні.
![Вінничанка забруднювала річку на Тяжилові рідкими відходами](/sites/default/files/styles/compressor/1600x1200/inline-images/vinnichanka-zabrudnyuvala-richku-na-tyazhilovi-ridkimi-vidkhodami-2.jpg?itok=PlYV7v-h)
![Вінничанка забруднювала річку на Тяжилові рідкими відходами](/sites/default/files/styles/compressor/1600x1200/inline-images/vinnichanka-zabrudnyuvala-richku-na-tyazhilovi-ridkimi-vidkhodami-3.jpg?itok=ZgoPD8Qc)
Жінка, яка проживає в будинку, зазначила, що відходи утворюються внаслідок прання.
За порушення правил благоустрою території Вінницької міської територіальної громади склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.
Нагадаємо, спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю провели відбір поверхневої води з річки Сіб в декількох точках в межах Гайсина. Про це інформує Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.