Вінничанам, які опинились в складних життєвих обставинах, видали проднабори

Вінничанам, які опинились в складних життєвих обставинах, видали проднабори

13:49 10.02.2023

Сьогодні, 10 лютого, сім'ї, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в Вінницькому міському центрі соціальних служб отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктового набору від департаменту соціальної політики міської ради та благодійного фонду Sota Help.

До продуктового набору входить олія, борошно, цукор, сіль, горох, рис, чай, печиво, консерви, кава, картопля, вода та інше. Отримала його, зокрема, і вінничанка Ірина Боровик, яка сама виховує чотирьох дітей.

Цього набору нам вистачить приблизно на кілька тижнів. Також я отримую виплати від департаменту соціальної політики. Допомога від міської влади і благодійних фондів є неабиякою підтримкою в такий складний час, - додає Ірина Боровик.

Вінничанам, які опинились в складних життєвих обставинах, видали проднабори

Виконавчі органи міської ради роблять усе можливе задля підтримки малозахищених категорій населення нашої громади, розповідає директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Дуже важливою для нас є підтримка і співпраця з благодійними фондами і волонтерами, які надають допомогу тим, хто її наразі найбільше потребує. Серед них - Міжнародний благодійний фонд Sota Help, за підтримки якого, ми сьогодні надали допомогу у вигляді продуктових наборів сім’ям з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в міському центрі соціальних служб, - зауважує Валентина Войткова.

Це вже не перший спільний проєкт департаменту соціальної політики із Міжнародним благодійним фондом Sota Help. Наприкінці січня цього року вдалося разом організувати виготовлення окопних свічок для наших військових та надати допомогу сім’ям внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку міських служб.

З першого дня війни ми почали займатись організацією гуманітарної допомоги сім’ям, які перебувають в скрутному становищі та нашим військовослужбовцям. Ми раді кожному небайдужому та вдячні підтримці усіх, з ким співпрацюємо та разом наближаємо таку очікувану для всіх нас Перемогу, - зазначає засновниця Благодійного фонду Sota Help Альона Скалецька.

Нагадаємо, 16 січня у Вінниці в рамках ініціативи "Вінничани важливі" видали продуктові набори особам, які перебувають на обліку у Вінницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування.

Читайте також

Калинівчани зібрали та відправили на фронт вісім дронів-камікадзе
Детальніше
Малозабезпечені пенсіонери отримали продуктові набори від "Карітас-Спес-Вінниця"
Детальніше
Юні футболісти з Вінниці виграли турнір й віддали свій приз у шпиталь, де лікуються українські воїни
Детальніше
Історії вдячності оборонців, яким допомогли помічники ветеранів у Вінниці
Детальніше
Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше
Як працює принцип допомоги "Рівний-рівному"
Детальніше