Вінничанам радять отримувати інформацію про вимкнення електроенергії лише з офіційних джерел

Вінничанам радять отримувати інформацію про вимкнення електроенергії лише з офіційних джерел

13:00 24.05.2024

В умовах складної ситуації в енергосистемі країни та застосування графіків погодинних знеструмлень Кіберполіція та Міністерство енергетики України радять не довіряти стороннім ресурсам і не переходити за посиланнями з незнайомих джерел, адже шахраї або ворожа пропаганда можуть використати проблеми з енергопостачанням на свою користь.

Так, департамент кіберполіції Національної поліції України зазначає, що зловмисники, зокрема, можуть створювати фейкові онлайн-ресурси для поширення дезінформації в інтересах країни-агресора, виманювання конфіденційних даних та привласнення заощаджень громадян.

Наприклад, торік Кіберполіція викрила групу зловмисників, які під час блекаутів створювати фейкові телеграм-боти енергетичної компанії. За їхньою допомогою вони викрадали облікові записи користувачів телеграму і використовували їх у шахрайських схемах. Тому правоохоронці наголошують на необхідності отримувати інформацію про вимкнення світла з офіційних джерел.

Ознайомитися з графіком планових відключень у відповідному регіоні та списками постачальників за областями України можна на сайті Міністерства енергетики України за посиланням https://mev.gov.ua/storinka/ye-svitlo, а також на сайтах операторів розподільчих мереж:

Також контакти постачальників електроенергії за областями доступні на офіційному сайті Міністерства енергетики України за посиланням: https://mev.gov.ua/storinka/kontakty-postachalnykiv

Нагадаємо, на Вінниччині та всіх інших областях України знову діятимуть графіки погодинних відключень світла. Про це інформує пресслужба Укренерго.

Читайте також

Де будуть проводити роботи на комунальних мережах Вінниці 14 червня
Детальніше
Працівники “Вінницяобленерго” напередодні всесвітнього Дня донора здавали кров
Детальніше
Перелік планових ремонтних робіт на мережах Вінниці 13 червня - повний список адрес
Детальніше
Новий тариф на електроенергію не вирок! Як можна зекономити кошти за допомогою лічильника?
Детальніше
Вінницька область повернеться до звичного режиму застосування графіків погодинних відключень
Детальніше
Вінницькі науковці розробляють для фронту висококалорійне та доступне паливо
Детальніше