Вінничанам радять дотримуватись режиму світломаскування

Вінничанам радять дотримуватись режиму світломаскування

16:38 02.03.2022

Військові, тероборона та силовики цілодобово патрулюють Вінницю, виявляють диверсантів. Вуличне освітлення важливе для забезпечення безпеки самих мешканців, якісної роботи правоохоронців, виявлення диверсантів та контролю за територіями під час комендантської години. А от освітлення входів до під’їздів та в оселях потрібно вимикати для безпеки мешканців.

У Вінниці з 22.00 до 7.00 комендантська година. Жителі повинні не виходити з домівок, крім випадку, якщо потрібно буде сховатись в укриття під час небезпеки з повітря.

Директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман звернувся до вінничан з проханням дотримуватись умов світломаскування у темну пору доби та вимикати світло в оселях та на вході до під’їздів. 

Старшим будинків і головам ОСББ необхідно забезпечити вимкнення світла в місцях загального користування. Це під’їзди, балкони, коридори. Також потрібно вимкнути зовнішнє освітлення входу до під’їздів. Це важливо для безпеки мешканців, - зазначив Роман Фурман.

Вночі, під час комендантської години, вулиці міста патрулюють військові, тероборона та силовики. Для того, щоб вони могли ефективно працювати у темний час доби, забезпечувати громадський порядок, вуличне освітлення не вимикають. 

Воно працює в частковому режимі, - каже директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Нагадаємо, вінничани, які мають дрони і хочуть зробити свій внесок у захист нашої Вінниці, можуть допомагати силовикам оперативно збирати інформацію та робити фото і відеофіксацію в місцях, де буде така необхідність.

Читайте також

Енергетики оприлюднили графік відключень світла на 22 липня - що чекає вінничан
Детальніше
У Оратівській громаді оголошено день жалоби - зустрічатимуть загиблого земляка
Детальніше
На Козятинщині відкрили меморіальну дошку ще двом Героям-землякам
Детальніше
Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Вінниця прощатиметься з Героєм, який отримав смертельне поранення на харківському напрямку
Детальніше
Вбивство Ірини Фаріон: досліджують усі версії, включно з тією, що веде в Росію
Детальніше