Вінничан застерігають не виходьте в комендантську годину – проводитиметься спецоперація

Вінничан застерігають: не виходьте в комендантську годину – проводитиметься спецоперація

21:31 27.02.2022

Сьогодні, 27 лютого, начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий провели спільний брифінг щодо ситуації в області за останню добу. 

Наголошували на тому, щоб люди у комендантську годину не виходили на вулицю (крім випадку, якщо потрібно буде сховатись в укриття під час небезпеки з повітря), адже проводитиметься спецоперація. 

Хто має дрони та хоче допомогти правоохоронцям – нехай звертається у відповідний підрозділ СБУ, адже самостійно запускаючи техніку, вони заважають вирахувати дрони ворожих розвідників. На сьогодні у Вінниці вже прийняли 440 біженців, очікують ще автобуси з дітьми та жінками.

Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов зазначив, що з сьогоднішнього дня заборонено продаж алкогольних напоїв з метою посилення громадського порядку. 

Звертаюсь до людей, у яких є дрони, – не запускайте їх, я розумію, що ви хочете допомогти, але так ми не можемо вирахувати дрони розвідника. Можете звернутись у відповідний підрозділ СБУ і діяти під його керівництвом. Також попереджаємо всіх, в тому числі водіїв, таксистів - ми забороняємо бути присутніми на вулицях міста у комендантську годину, тому що буде проводитись спецоперація. Потрібно, щоб на вулицях не було жодної людини, - наголосив Сергій Борзов.

Також начальник Вінницької обласної військової адміністрації звернувся до ріелторів та тих, хто здавав квартири протягом останніх 2-4 місяців, а також – останніми днями.

Повідомляйте нас у випадку, якщо житло орендували чоловіки без жінок та дітей, тобто без родини. Також хочу звернутись до людей, які самоорганізувались і поставили блокпости – координуйте свої дії з територіальною обороною, адже потрібно взаємодіяти і розуміти, хто є хто. Також важливо не піддаватись фейкам, - каже він.

Сергій Борзов повідомив, що до нас ще їдуть поранені з Миколаївської області та подякував волонтерам і всім небайдужим за допомогу клінічному військовому шпиталю. Також начальник Вінницької обласної військової адміністрації розповів, що сьогодні дві крилаті ракети летіли в сторону Гущинець до військового об’єкту, але не долетіли.

Міський голова Сергій Моргунов під час брифінгу розповів, що у Вінниці транспорт та комунальні служби працюють стабільно. 

Сьогодні було дві аварійних ситуації – за півтори години усунули відключення світла на вул. Келецька-Ващука. Це говорить про злагоджену роботу комунальних служб. Був аварійний витік води на Вишенці - теж достатньо швидко впоралися. Прийняли на сьогоднішній день 440 людей. В 100 пунктах навчальних закладів все підготовлено. Очікуємо 3 автобуси з дітьми з Києва та два автобуси з Маріуполя з жінками і дітьми. І ще один автобус з Харкова. Лікарні працюють і забезпечені. Мають підготовлені ліжко-місця. Створюємо резерв додаткових необхідних медиків за рахунок спеціалістів приватних клінік. Запасами продовольства, медикаментів першої необхідності забезпечені. Ми по місту Вінниці працюємо чітко і реагуємо на підняття цін з основними мережами. Вдячний вінничанам, які продовжують збирати речі та продукти. Координація відбувається через службу 15-60. Активно допомагає бізнес. Сьогодні «Подільська громада» тільки за два дні має біля 5 млн грн грошових надходжень на потреби захисників. По теробороні повністю забезпечили всім необхідним: харчуванням, автомобілями, - підкреслив очільник Вінницької громади.

Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий зазначив, що на Вінниччину прибуває велика кількість біженців з південних та східних регіонів України. 

Область активно приймає цих людей. Одні біженці залишаються, а інші їдуть далі. Громади наші дуже активні, допомагають їм. Людей розміщують в садочках та школах. Вже прийняли понад 6 тисяч біженців. Ямпільська громада прийняла 2 тисячі людей, Барська - понад 700 біженців, Погребище – 400. Вони всім необхідним забезпеченні. Наші люди дуже активні, приносять продукти та засоби гігієни, - розповів Вячеслав Соколовий.

Нагадаємо, станом на вечір суботи, 26 лютого, Вінниця прийняла близько 400 біженців з різних областей України. Їх розселяли у навчальних закладах міста. Людей забезпечили харчуванням, теплими речами та засобами гігієни.

Embedded thumbnail for Вінничан застерігають: не виходьте в комендантську годину – проводитиметься спецоперація

Читайте також

Тростянецька громада живим коридором зустрічала сержанта, який загинув на Донеччині
Тростянецька громада живим коридором зустрічала сержанта, який загинув на Донеччині
Детальніше
Як художниця із Вінниці придбала тепловізор для ЗСУ
Як художниця із Вінниці придбала тепловізор для ЗСУ
Детальніше
Вінничан застерігають: не виходьте в комендантську годину – проводитиметься спецоперація
Оратівський рятувальник зник у Херсонській області - рідні просять допомогти
Детальніше
У Жмеринці провели в останню путь Героя-земляка Станіслава Джуру-Соколовського
У Жмеринці провели в останню путь Героя-земляка Станіслава Джуру-Соколовського
Детальніше
Суд у Вінниці обрав запобіжний захід підозрюваному в державній зраді
Суд у Вінниці обрав запобіжний захід підозрюваному в державній зраді
Детальніше
Вінниця прощається з Олександром Кожушним - Герой загинув за рідну країну
Вінниця прощається з Олександром Кожушним - Герой загинув за рідну країну
Детальніше