Вінничан запрошують на унікальну виставку святкових сувенірів

Вінничан запрошують на унікальну виставку святкових сувенірів

12:27 13.12.2022

З 16 грудня до 19 січня у виставковій залі колекцій та мініатюр вінницького Музею моделей транспорту триватиме проєкт «Різдвяний калейдоскоп» - це унікальна виставка авторських ляльок та виробів місцевих майстрів народної творчості.

Виставку зорганізували для вінничан та гостей міста Офіс туризму Вінниці спільно з ГО «Вінницький музей моделей транспорту, ретротехніки, колекцій мініатюр» та творчою спільнотою «Teddy lounge club». Відкриття відбудеться цієї п’ятниці, 16 грудня, об 11:00.

Майже місяць відвідувачів радуватиме експозиція, яка складатиметься з ексклюзивних авторських ляльок, а також різноманітних хендмейдових сувенірів платформи подарунків «BYVI», об’єднаних спільною тематикою Різдва і Нового року.

Зокрема, вінницькі майстри та майстрині представлять  ялинкові прикраси, виконані у різних техніках:

  • валяння,
  • петриківський розпис,
  • кінусайга,
  • оздоблення з використанням полімерної глини тощо.

Також на виставці можна буде побачити мініялинки, в’язаних янголят, символів наступного року за китайським стилем - зайців, аромосвічки тощо. А різдвяні ляльки-мотанки точно не залишать нікого байдужими.

Вінничан запрошують на унікальну виставку святкових сувенірів

Крім того, майстрині платформи «BYVI» підготували й новорічні прикраси: у техніці мікровишивки, ексклюзивні обідки з чеського скла, а також дитячі із перлами та багато інших цікавих сувенірів.

Також для дорослих і маленьких відвідувачів виставки, яка буде постійно змінюватися і поповнюватися, організатори підготували атмосферну фотозону із ялинкою. Її прикрасили самі вінничани, долучившись до соціальної ініціативи «Подаруй іграшку на музейну ялинку».

Одними з перших її побачать діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, для яких відома вінницька майстриня Ірина Трибунська 16 грудня проведе майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.

Як відвідати виставку

Сама ж експозиція в рамках проєкту «Різдвяний калейдоскоп» у залі колекцій та мініатюр вінницького Музею моделей транспорту буде доступною для відвідування до 19 січня щодня з 11:00 до 19:00. З нагоди новорічних свят вхід для дітей віком до 14 років буде безкоштовним, вартість квитка для дорослих - 40 грн.

Нагадаємо, вінничан запрошують на виставку, яка відбуватиметься 10-11 грудня у Вежі Артинова. Йдеться про мобільний виставковий проєкт «Сучасне військо крізь призму минулого».

Читайте також

У Вінниці відкрилась виставка дитячих робіт студії «Барвистий дивоцвіт»
Детальніше
У Вінниці відкрили фотовиставку робіт загиблого захисника Юрія Мигуна
Детальніше
У Вінниці презентували книгу «Лінії» Людмили Брендак
Детальніше
Фотовиставку полеглого Героя Юрія Мигуна "Енея" відкриють у Вінниці
Детальніше
Вінниця продовжує пошук міжнародних партнерів для реалізації корисних проєктів у громаді
Детальніше
До Дня Захисту дітей у вінницьких старостинських округах провели низку заходів
Детальніше