Вінничан долучають до ініціативи «Подаруй іграшку на музейну ялинку»

Вінничан долучають до ініціативи «Подаруй іграшку на музейну ялинку»

15:30 30.11.2022

З 16 грудня у виставковій залі колекцій та мініатюр Музею моделей транспорту стартує проєкт «Різдвяний калейдоскоп». Це виставка авторських ляльок та виробів майстрів народної творчості, яка триватиме до 19 січня. 

Організатори до відкриття експозиції планують підготувати атмосферну фотозону із ялинкою, яку уже придбав музей. І запрошують усіх вінничан приєднатись до соціальної ініціативи «Подаруй іграшку на музейну ялинку» - приносити ялинкові прикраси, щоб разом створити для всіх відвідувачів святковий різдвяний настрій.

Офіс туризму Вінниці спільно з ГО «Вінницький музей моделей транспорту, ретро-техніки, колекцій мініатюр» та творчою спільнотою «Teddy lounge club» із 16 грудня готують для вінничан унікальну виставку авторських ляльок та виробів сувенірної платформи подарунків з вінницькою душею «BYVI» від провідних місцевих хендмейд майстрів та майстринь. Експозиція буде змінюватись та поповнюватись.

Вінничан долучають до ініціативи «Подаруй іграшку на музейну ялинку»

Для створення різдвяної і новорічної атмосфери у музеї моделей транспорту буде створено фотозону, для якої уже придбано головний атрибут зустрічі Різдва і Нового року - ялинку. Тепер її потрібно прикрасити, тож організатори проєкту «Різдвяний калейдоскоп» запрошують вінничан долучитись до соціальної ініціативи «Подаруй іграшку на музейну ялинку». Уже з 1 грудня усі охочі можуть приносити ялинкові прикраси до музею, який працює щодня без вихідних з 11:00 до 19:00.

Атмосфера свята

Платформа подарунків «BYVI» об’єднує майстрів і майстринь хендмейду, а зараз ми вирішили об'єднати вінничан спільною метою – створення святкової атмосфери з частинкою душі тих, хто даруватиме іграшки для музейної ялинки. Сподіваємося, що люди приноситимуть прикраси з цікавими історіями, яка, впевнена, є у кожного з нас. Іграшка, яка асоціюється з теплом батьківської хати, із запашним бабусиним пирогом, з колядниками та щедрою кутею, – каже директорка Офісу туризму Вінниці Тетяна Маєвська. – Найцікавіші історії й фото подарованих іграшок ми розмістимо на наших сторінках у соцмережах.

Першими відвідувачами виставки 16 грудня стануть діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, для яких відома майстриня Ірина Трибунська проведе майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки. Гарно вбрана святкова ялинка створить для малечі чарівну передріздвяну атмосферу.

Нагадаємо, 
 

Читайте також

У Вінниці влаштували зустріч для дітей, батьки яких загинули, зникли, або поранені на війні
У Вінниці влаштували зустріч для дітей, батьки яких загинули, зникли, або поранені на війні
Детальніше
Фонд Вінницького обласного краєзнавчого музею поповнився унікальною листівкою
Фонд Вінницького обласного краєзнавчого музею поповнився унікальною листівкою
Детальніше
Вінничан запрошують на воркшоп з писанкарства
Вінничан запрошують на воркшоп з писанкарства
Детальніше
Жива традиція зустрічі весни на Вінниччині діти випікали «жайворонків»
Жива традиція зустрічі весни: на Вінниччині діти випікали «жайворонків»
Детальніше
Для юних вінничан організували творчий майстер-клас із малювання кавою
Для юних вінничан організували творчий майстер-клас із малювання кавою
Детальніше
«Подих весни» у Вінницькому обласному художньому музеї відкрили виставку живопису
«Подих весни»: у Вінницькому обласному художньому музеї відкрили виставку живопису
Детальніше