Вінниця вийде на Всеукраїнський марш за тварин

Вінниця вийде на Всеукраїнський марш за тварин

11:56 01.09.2021
28

У неділю, 5 вересня, о 12:00 у Вінниці, за ініціативи гуманістичного руху UAnimals відбудеться головна зоозахисна подія України. Старт: Європейська площа (збираються учасники біля Вежі).

Щороку Всеукраїнський марш за тварин об’єднує тисячі людей по всій Україні, які виступають за цирк без тварин, заборону хутрових ферм, притравочних станцій, контактних зоопарків і дельфінаріїв, порятунок тварин від жорстокого поводження та захист їхніх прав на всеукраїнському рівні.

Нас дістало, що Парламент ігнорує більшість зоозахисних законопроєктів. Нас дістало, що знущання з тварин все ще продають як розваги. Нас дістало, що живодерів виправдовують суди. Нас дістало, що жорстокість до тварин з кожним днем лише множиться. Годі ігнорувати страждання тварин! Годі знущань! Годі експлуатації! Годі відкладати гуманність! - звертаються до майбутніх учасників маршу організатори.

Важливо

  • Марш за тварин проводиться з дотриманням усіх карантинних норм – не забувайте брати з собою маски та зберігати дистанцію.
  • Просять не брати з собою тварин, які можуть стресувати в натовпі. Утримайтесь від того, аби приносити котів та інших тварин. Собаки легше переносять велику кількість людей, але враховуйте індивідуальний характер і потреби тварини.
  • Якщо ви приходите на марш із собакою, візьміть воду для неї, а також пакети для прибирання.
  • Всеукраїнський марш за права тварин є гуманістичною і зоозахисною, але не політичною акцією, тому просять учасників утриматися від партійної символіки та лозунгів.

Нагадаємо, Вінничан запрошують на ярмарок для допомоги безпритульним тваринам.

Читайте також
Вінницька область нарощує виробництво молока
Детальніше
Команда ТОВ "Чотири Лапи Україна" стерилізує ще близько 250 безпритульних собак у Вінниці
Детальніше
У Вінниці впроваджують Каністерапію
Детальніше
Вінницьке опитування: чи варто в квартирі тримати собак і де їх краще вигулювати?
Детальніше
У Вінниці нова програма регулювання чисельності тварин гуманними методами
Детальніше
Над Вінниччиною з літаків скидатимуть вакцину від сказу для хижих тварин
Детальніше