Вінниця – у лідерах в розвитку ООСБ

Вінниця — у лідерах в Україні з розвитку ОСББ

15:40 22.09.2020
77

Практично у кожній третій багатоповерхівці Вінниці створено ОСББ. На сьогодні – це понад 35 відсотків житлового фонду міста. 

Вінниця – у лідерах в розвитку ООСБ

І за цим показником Вінниця входить до трійки обласних центрів з найкращою динамікою. Такі дані Міністерства розвитку громад та територій України. Завдяки ОСББ люди ефективно і спільно вирішують комунальні проблеми, отримують не лише якісний сервіс, а й економію, - написав на своїй сторінці у фейсбук міський голова Сергій Моргунов і нагадав, що заохочують процес створення нових об’єднань співвласників муніципальні програми підтримки. 

Перевагами ОСББ вже користуються мешканці 730 вінницьких багатоповерхівок. Місто пропонує для таких об’єднань безкоштовний капремонт – його вид визначають самі мешканці. А якщо будинок був введений в експлуатацію до 1970 року, то таких ремонтів проводиться два за рахунок бюджету.

Люди завжди ставляться до змін обережно. Але чим більше інформації про ОСББ у вас буде, тим більш виважене рішення ви зможете прийняти. Спілкуйтесь з тими, кому вже вдалося зробити свій дім кращим. Під лежачий камінь вода не тече, — зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Читайте також
У Вінниці за програмою співфінансування з мешканцями заасфальтували вулицю Юрія Курія
Детальніше
Сергій Моргунов: Вінницька громада буде працювати, щоб отримати найвищу Європейську Почесну Відзнаку
Детальніше
У Вінниці відкрили пам'ятну дошку Віталію Газінському - засновнику хору "Вінниця"
Детальніше
Мер Маріуполя Вадим Бойченко: Вінницький індустріальний парк – це серйозний прорив
Детальніше
Перший в Україні: на базі вінницької школи відкриють "Офіс поліцейського"
Детальніше
Вадим Бойченко: Вінницький досвід трансформуємо у наші результати
Детальніше