Вінниця долучилася до всесвітнього благодійного руху «Щедрий вівторок»

Вінниця долучилася до всесвітнього благодійного руху «Щедрий вівторок»

09:25 01.12.2020
21

Департамент соціальної політики та Територіальний центр соціального обслуговування Вінниці долучилися до всесвітнього благодійного руху #Щедрий вівторок. Вони зібрали продукти харчування, теплий одяг, дезенфікуючі засоби та інші необідні речі та передали їх громадській організації «Полум’я надії». 

«Колектив департаменту соціальної політики міської ради ініціював проведення естафети добра, яка має на меті збір продуктів харчування, теплого одягу, а також засобів індивідуального захисту та дезінфекторів, які є дуже необхідними  в рамках  заходів із протидії пандемії Covid-2019.  Усі зібрані речі ми передали громадській організації «Полум’я надії», яка спрямовані їх тим категоріям населення, які найбільше їх потребують, а саме: сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в міському центрі соціальних служб, кризовим сім’ям, а також безпритульним особам», - зазначила директорка департаменту соціальної політики міськради Валентина Войткова. 

Вінниця долучилася до всесвітнього благодійного руху «Щедрий вівторок»

Усі, хто бажає долучитися до естафети добра та допомогти малозахищеним верствам населення, можуть звертатися до волонтерів громадської організації «Полум’я надії» за контактним тел.: 073 421 92 09.  

Довідка:

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #ЩедрийВівторок.  Цьогоріч, #ЩедрийВівторок  відзначають 1 грудня. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. 

Нагадаємо, Вінничан запрошують долучитися до ініціативи #ЩедрийВівторок

Читайте також
У Вінниці шукають чарівні голоси для благодійної коляди
Детальніше
Півтисячі продуктових наборів передали волонтери найвразливішим вінничанам
Детальніше
Пожертвуй на виготовлення засобів індивідуального захисту для вінницьких лікарів
Детальніше
Благодійники фонду "Вінниця комфортне та безпечне місто" передали малечі смаколики
Детальніше
До вінницьких лікарень почали доставляти «пакунки пацієнта»
Детальніше
В 20-й вінницькій школі зібрали 230 кг монет
Детальніше