Вінницький торговельно-економічний інститут підписав меморандум з апеляційним адмінсудом

Вінницький торговельно-економічний інститут підписав меморандум з апеляційним адмінсудом

10:53 03.06.2021
70

Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ в особі директора Наталії Замкової та Сьомий апеляційний адміністративний суд в особі голови суду Віталія Кузьмишина 2 червня підписали Меморандум щодо впровадження волонтерських сервісів для відвідувачів Суду.

Сьомий апеляційний адміністративний суд завжди відкритий до співпраці, особливо, якщо мова йде про студентство. У рамках нашого партнерства ми станемо простором для розвитку кожного студента, а судове волонтерство буде для них чудовою нагодою вдосконалити комунікативні вміння і допоможе закріпити на практиці правові знання, адже право є запорукою порядку у суспільстві і реалізації демократії, - заявив Віталій Кузьмишин.

Щиро дякую за довіру, яку ви надали нам щодо співпраці. Я переконана у тому, що реалізація співпраці буде на високому рівні, завдяки висококваліфікованому та патріотично налаштованому колективу Сьомого апеляційного адміністративного суду на чолі з керівником, - сказала Наталія Замкова.

Метою є співпраця та обмін досвідом щодо впровадження волонтерських сервісів для відвідувачів Сьомого апеляційного адміністративного суду, закріплення студентами спеціальності “Право” теоретичних знань, набутих у процесі навчання, та вміння застосовувати їх на практиці.

Волонтерська допомога студентів у Суді передбачає забезпечення супроводу відвідувачів у приміщенні Суду, надання їм консультативної, психологічної та іншої допомоги під час перебування у Суді, визначення ключових потреб відвідувачів суду та надання інформації про судово-адміністративні послуги, особливості роботи суду, права та обов’язки учасників судового процесу тощо.

Нагадаємо, у Вінниці аграрний університет підписав меморандум із міським судом.

Читайте також
Жителька Тульчина, яка напідпитку скоїла смертельну ДТП, проведе 5 років у тюрмі
Детальніше
У Тульчинському районі взяли під варту підозрюваного у розбещенні хлопчика
Детальніше
Вінницька облрада та педуніверситет підписали меморандум про співпрацю
Детальніше
Хмільничанка пропонувала 10 тис. грн хабаря, а заплатить 17 тис. грн штрафу
Детальніше
Підприємці купили землю у Вінниці, а про гроші “забули”
Детальніше
Справу вінницьких шахраїв “закупівельників зерна” передали до суду
Детальніше