Вінницький супермаркет “Фуршет” викупить мережа “Сільпо”

Вінницький супермаркет “Фуршет” викупить мережа “Сільпо”

09:48 22.02.2021
10

Антимонопольний комітет надав дозвіл ТОВ "СІЛЬПО-ФУД" (Fozzy Group) на купівлю активів Фуршет Груп, що раніше розпочала процедуру банкрутства. Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Комітет зазначає, що проаналізував діяльність учасників концентрації у межах 21 міста України, на яких є перетин їхньої діяльності.
За результатами розгляду регулятор встановив, що "сукупні частки учасників концентрації на регіональних ринках у відповідних територіальних межах за результатами 2019 року та 9 місяців 2020 року не досягають 30%, а отже і граничних показників, встановлених статтею 12 Закону України "Про захист економічної конкуренції".

Також, було встановлено, що задіяні товарні ринки у відповідних територіальних межах є досить висококонкурентними, а учасники концентрації зазнають конкуренції з боку інших учасників задіяних регіональних ринків.

В АМКУ додали, що сторони відмовилися від набуття контролю над активами у населених пунктах, де концентрація могла б призвести до обмеження конкуренції через значні частки на ринку.

Враховуючи наведене, АМКУ прийняв рішення, що заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України і надав відповідний дозвіл, - підсумовують в Антимонопольному комітеті.

Нагадаємо, трьом молодикам, які вчинили бійку у вінницькому супермаркеті, загрожує до 5 років за гратами.

Читайте також
Вінницька область цього року збільшила обсяг роздрібної торгівлі
Детальніше
В іспанських шоколадках з кунжутом виявили оксид етилену
Детальніше
С.Моргунов: Ми повинні створити у нашій громаді майданчики, які б допомагали бізнесу комунікувати та розвиватись
Детальніше
У Вінниці ветеранам-підприємцям надають безкоштовні консультації щодо бізнесу
Детальніше
В Ладижині будують новий олієпресовий завод
Детальніше
Вінницька область у новому переліку кращих регіонів для бізнесу - лише п'ята
Детальніше