Вінницьким рятувальникам подарували сучасні «гарячі тренажери»

16:17 01.12.2020
381

1 грудня у Вінниці на базі Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності презентували новий вогневий модуль контейнерного типу та модуль газового тренажера.

Сучасне тренувальне обладнання передали в рамках реалізації проєкту Міністерства закордонних справ Республіки Польща «Польська допомога» під назвою «Регіональні тренінгові центри порятунку – підтримка системи підготовки ДПО та професійних аварійних служб в Україні». Відтепер, майбутні рятувальники матимуть змогу відпрацьовувати практичні навички на двох нових, так званих «гарячих тренажерах».

Вінницьким рятувальникам подарували сучасні «гарячі тренажери»

Саме їдкий дим, а не язики полум’я, найчастіше забирає життя людей під час пожежі, страждають і самі вогнеборці. Щоб запобігти біді,  студенти-рятувальники проходять школу виживання ще під час навчання  

Приборкати вогонь, запобігти зворотній тязі, знайти постраждалих за допомогою тепловізора. Практикуються вінницькі курсанти на «вогневому модулі». Один з них - це контейнер, в якому імітують пожежу в закритих приміщеннях.

Вінницьким рятувальникам подарували сучасні «гарячі тренажери»

Також, під час «умовної ліквідації» пожежі показали, як за допомогою тепловізора проводиться пошук постраждалих, які опинилися у вогні, прийоми роботи з комбінованими пожежними стволами та як відбувається керування газовими потоками при витоку газу з цистерни.

Нагадаємо, Вінницькі вогнеборці гасили пожежу на деревообробному підприємстві

Читайте також
Калинівські рятувальники проводять дезінфекцію у житлових масивах
Детальніше
На Вінниччині за добу ліквідували три пожежі в господарчих будівлях
Детальніше
Рятувальники Вінниччини щодня ліквідовують нові загоряння сухої рослинності
Детальніше
У Браїлові за невідомих обставин втопився 72-річний пенсіонер
Детальніше
У Могилеві-Подільському горіла господарча споруда
Детальніше
На Вінниччині полум'я знищило майже 12 га сухої рослинності
Детальніше