Вінницькі студенти стали призерами чвертьфіналу першості світу з програмування

12:44 04.03.2021

Попри карантинні обмеження відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади ІСРС (у статусі 1/4 її світового фіналу).

У змаганнях по Південно-Західному регіону взяли участь 32 команди з 13 закладів вищої освіти Вінницької, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей. П’ять команд нашого університету з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії взяли участь у змаганні на площадці ВНТУ.

Наші студенти показали чудові результати, - інформує кафедра програмного забезпечення ВНТУ.

Призерами 1/4 першості світу з програмування ІСРС по Південно-Західному регіону стали студенти кафедри ПЗ:

• 2 місце – команда магістрантів кафедри ПЗ “VNTU_Meme_Lords” у складі Позура Михайла (гр.1ПІ-20м), Свіжака Віктора (гр.1ПІ-20м), Наумовського Андрія (гр.1ПІ-20м), тренер – доцент кафедри ПЗ Войтко В.В. Команда розв’язала 5 задач.
  • 2 місце – команда магістрантів кафедри ПЗ “VNTU_++j+++j” у складі Кренціна Михайла (гр.1ПІ-19м), Восьмушка Олександра (гр.1ПІ-19м), Зубка Антона (гр.1ПІ-19м), тренер – доцент кафедри ПЗ Войтко В.В. Команда розв’язала 5 задач.

Команда студентів кафедри ПЗ “VNTU_Next” у складі Костюка Костянтина (гр.1ПІ-20м), Кузнєцова Леоніда (гр.2ПІ-20м), Мельника Максима (гр.1ПІ-17б), тренер – доцент кафедри Войтко В.В. не увійшла в призери за рейтингом Південно-Західного регіону, розв’язавши чотири задачі, як і призери третього місця, відставши від них лише за штрафними очками й часом.

Нагадаємо,

У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»
Детальніше
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024
Детальніше
Всеукраїнські змагання «Пліч-о-пліч» підходять до завершення
Детальніше
Вінницькі акробатки демонструють світу українську міць
Детальніше
Вінницька команда виборола впевнену перемогу на Всеукраїнському турнірі з гандболу