Вінницькі пауерліфтери вкотре стали чемпіонами світу

13:56 23.12.2020

Трійка спортсменів, двоє з яких розміняли сьомий десяток, тріумфували на змаганнях у Хмельницькому. Віталій Вдовкін, Юрій Приймак та Костянтин Процишен виступили у триборстві: виконували станову тягу, присідали зі  штангою та жали лежачи.

Один із вінницьких спортсменів, Віталій Вдовкін, був найстаршим учасником змагань. А директор ДЮСШ№5 Костянтин Процишен в підсумку за три вправи підняв 550 кг і став абсолютним  чемпіоном в  тязі.

В поясах переможців та з медалями на шиї пауерліфтери фотографуються на згадку. А після відпочинку знову вирушать підкорювати світ. Жартують, що і у 100 років вийдуть на спортивний п’єдистал.