Вінницька “Нива” поступилась у матчі вишгородському “Діназу”

11:14 20.09.2021

У селі Демидів на Київщині відбувався центральний матч туру у групі "А" Другої ліги чемпіонату України з футболу. Вишгородський "Діназ" приймав вінницьку "Ниву". Найсильнішого визначали команди, які є наразі головними переслідувачами дуету лідерів. Обидва суперники підходили до цього матчу з серіями у чотири перемоги. Тож гра обіцяла бути безкомпромісною.

Чого вже точно мало хто очікував у цій зустрічі, так це швидкого гола. А він стався, і забили його господарі на 2-й хвилині. Ічанський зі своєї половини поля зробив довгий пас у карний майданчик гостей, там Старенький виборов м’яч у боротьбі справа від воріт і віддав пас під удар Банасевичу. Максим потужним ударом буквально прошив Гурідова – 1:0.

Цей гол застав зненацька гравців "Ниви", у яких довгий час нічого не виходило попереду. "Діназ" тим часом міг збільшувати рахунок, але Помазан після прострілу на дальню стійку не влучив по воротах, — інформує пресслужба ФК “Нива”.

Лише на 23-й хвилині вінничани по-справжньому огризнулися. Після навісу зі стандарту у карний майданчик вишгородців одразу три гравці "Ниви" мали шанс проштовхнути м’яч у сітку, але Худік, Маляренко і Хохлов не встигли випередити Котового.

Надалі було багато боротьби і мало гостроти у воріт обох команд. Запам’ятався блискучий удар Загорулька з 20 метрів – м’яч летів під поперечину, але воротар "Діназу" зміг переправити його над поперечиною, - додають у пресслужбі.

Старт другого тайму був за нашими футболістами. Через себе небезпечно пробивав Загорулько, змарнував нагоду з перспективного штрафного Зеленевич, а Брижчук зовсім трішечки не закрутив м’яч у дальній кут.

"Нива" була дуже близька до того, щоб зрівняти рахунок, але пропустила сама. На 75-й хвилині Волошин закинув м’яч вперед, Бондар зіграв головою помилково і фактично віддав гольовий пас на хід Малею. Юрій обіграв Гурідова і відправив м’яч у порожні ворота – 2:0.

"Нива" до останнього намагалася змінити хід матчу. На 90-й хвилині "Діназ" врятувала поперечина. Брижчук зробив навіс у карний майданчик господарів поля, звідки Загорулько потужно пробив у каркас воріт.

Отже, "Діназ" перериває переможну ходу вінничан. У турнірній таблиці вишгородці наздогнали ЛНЗ. А "Нива", хоча і поступилася, залишається у першій п’ятірці.

Нагадаємо, Вінницька “Нива” підписала футболіста, якого вигнали з іншого клубу.

Молодіжка вінницької «Ниви» здобула вольову перемогу над молодіжкою «Буковини»
Договори спортивної підготовки у «Ниві» U-19 підписали ще чотири гравці
У Вінниці відбувся фестиваль робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024»
У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024