Вінницька футбольна “молодіжка” здолала новояворівську команду

12:13 19.04.2021

“Нива” U-19 в рамках чемпіонату України 18 квітня приймала “Гірник” (Новояворівськ). Матч пройшов на стадіоні Палацу дітей та юнацтва.

Після двох болючих поразок у 2021 році нашим дублерам потрібно було реабілітуватися перед фанами, і їм це вдалося. Вже в першому таймі вінничани провели три голи. Наприкінці матчу гості лише розмочили рахунок – 3:1.

Всі три голи забив 19-річний Валентин Посвалюк. Він відкрив рахунок на 5-й хвилині: підібрав м’яча і зльоту пробив. Другий гол – на 15-й хвилині після розіграшу штрафного із Олегом Поліщуком. Третій – також після підбору, — інформує пресслужба ФК “Нива”.

Раніше Валентин Посвалюк.  регулярно грав захисником, а цьому сезоні тренерський штаб ставить його в центр поля.

Ще ніколи хет-триків не робив. Напевно, цього разу заслужив це. Все ж “Нива” переважала «Гірник», більше працювала із м’ячем. Але нападником грати не збираюся, – прокоментував Валентин Посвалюк.

Головний тренер “Ниви” U-19 Колінс Нгаха пояснив, що були зроблені певні висновки після попередніх невдач.

В матчі із “Поділлям” U-19 був повний провал. А ось в наступному матчі (0:2 проти «Буковини») я побачив прогрес команди. Там вже можна було побачити певні речі, які ми відпрацьовували на тренуванні. Ми багато працювали й не зупинялися, що принесло свої плоди, – зауважив Колінс Нгаха.

Нагадаємо, “Нива” U-19 в гостях поступилася одноліткам із Чернівців.

Двоє гравців вінницької Ниви - у збірній 26 туру Другої ліги
Двоє гравців вінницької "Ниви" - у збірній 26 туру Другої ліги
Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації
Вінницькі баскетболісти стали чемпіонами України серед чоловічих команд
«Іноземні суперники підходять потиснути руку», – вінницькі пауерліфтери про участь у світових змаганнях