Вінничани перемогли на Чемпіонаті України з веслувального слалому

15:31 16.04.2021

У місті Богуслав Київської області відбувся Чемпіонат України з веслувального слалому серед молоді до 23 років. У ньому взяли участь представники міської дитячо-юнацької спортивної школи (МДЮСШ) №2.

У категорії С-1Ч (каное одиночне серед чоловіків) перемогу здобув Валентин Комар. Також цей спортсмен разом з Марією Гвоздєвою отримали "золото" у категорії естафета С-1Ч+С-1Ж.

Валентин Комар вже неодноразово перемагав у змаганнях з веслувального слалому різних рівнів. А для Марії Гвоздєвої – це перша перемога у дорослому заліку. Ці спортсмени чудово володіють технікою веслування і постійно працюють над вдосконаленням. Цілеспрямовані, активні, йдуть до своєї мети, – розповів про спортсменів їхній тренер Сергій Горілчаний.

Ми пишаємося перемогами наших спортсменів, – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський. – Валентин Комар та Марія Гвоздєва чудово показали себе на змаганнях всеукраїнського рівня та привезли до Вінниці "золоті" медалі. Вітаю спортсменів та бажаю подальших перемог та успіхів на міжнародній арені.

Нагадаємо, Боксер з Вінниці здобув “срібло” на турнірі у Херсоні

Юні “нивівці” вдома здолали конкурента в боротьбі за вихід до плей-офф
Вінничанки привезли медалі з Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «CRYSTAL CLUBS 2024»