Вінничанам, які хочуть отримувати субсидію, треба обновити дані

Вінничанам, які хочуть отримувати субсидію, треба обновити дані

12:30 12.04.2021
24

Кабінет Міністрів України ініціює зміни до Порядку призначення житлових субсидій. Так,  з травня 2021 року призначення житлової субсидії на неопалювальний та наступний періоди буде здійснюватися лише після подання нових заяв про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб.

Директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова пояснила, як мають діяти вінничани, які оформлюють субсидію. 

Відзначимо, що раніше субсидії у Вінницькій територіальній громаді призначалася автоматично. До управлінь соціального захисту зверталися лише ті вінничани, які вперше її оформляли та в яких відбулися зміни в складі сім’ї.

Департаментом соціальної політики розпочато попередній запис на видачу талонів для оформлення житлової субсидії на неопалювальний період. У зв’язку з пандемією та карантинними обмеженнями запис на отримання талону здійснюється винятково в телефонному режимі. Звернутися потрібно за телефонами: 50-83-88; 50-83-96 - Управління соціального захисту населення “Правобережне”; 50-86-70; 50-86-69 - Управління соціального захисту населення “Лівобережне”. Також можна записатись самостійно через “Персональний кабінет” на офіційному сайті Вінницької міської ради, - розповіла директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова. 

Зауважимо, що мешканці Вінницької міської територіальної  громади мають прийти до Прозорих офісів відповідно до зазначеної в талоні дати та часу прийому, а також дотримуватися усіх протиепідемічних рекомендацій.

Нагадаємо, що вінничанам варто знати про нарахування субсидій на неопалювальний період.

Читайте також
Автоматичне призначення субсидій скасували!
Детальніше
Вінничани телефонують на “гарячу лінію” з аграрними питаннями
Детальніше
Що вінничанам варто знати про нарахування субсидій на неопалювальний період
Детальніше
У Вінниці влаштували круглий стіл з нагоди 100-й річниці перебування Уряду Директорії в місті
Детальніше
Українці переплатили регіональним постачальникам газу 8.4 мільярда гривень 
Детальніше
Антимонопольний відкрив справи щодо компаній, які завищували ціни на газ для населення
Детальніше