Сергій Моргунов: Відзавтра у Вінниці стартує новий сезон велопрокату Nextbike

Відзавтра у Вінниці стартує новий сезон велопрокату Nextbike

21:24 27.03.2022

Сьогодні, 27 березня, минулося без повітряних тривог. Комунальники відпрацювали аварійні випадки та відновили постачання послуг. Команда гуманітарного хабу сформувала вантажі з проводовольством та предметами першої необхідності на Харківщину, Чернігівщину, Сумщину, Полтавщину, Київ.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі та на сторінці в мережі Фейсбук міський голова Сергій Моргунов.

Також очільник міста додав, що отримали дві фури з продуктами харчування з Нідерландів. А ще повідомив, що відзавтра у Вінниці стартує новий сезон велопрокату Nextbike. Сьогодні станції вже протестували.

Разом ми прожили ще один тиждень, друзі. Разом ми працювали і допомагали один одному. Наша громада розуміє усі виклики, але ми з ними впораємось. Ми готові до нового тижня всенародного опору. Все буде Україна!, - зазначає міський голова Сергій Моргунов.

Читайте також

Вінниця прощається з полеглим 39-річним оборонцем Сергієм Цимбалом
Вінниця прощається з полеглим 39-річним оборонцем Сергієм Цимбалом
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Саміт G7 партнери домовилися посилити українську протиповітряну оборону
Саміт G7: партнери домовилися посилити українську протиповітряну оборону
Детальніше
Родини чекають новин у Вінницькій області провели зустріч щодо полонених
Родини чекають новин: у Вінницькій області провели зустріч щодо полонених
Детальніше
Виїхав із прилеглої вулиці на Вінниччині збили 8-річного велосипедиста
Виїхав із прилеглої вулиці: на Вінниччині збили 8-річного велосипедиста
Детальніше
П'ятий опалювальний сезон війни як готуються Україна і Вінниччина
П'ятий опалювальний сезон війни: як готуються Україна і Вінниччина
Детальніше