Відшліфоване «Зернятко». Термомодернізований садок готовий до зими

Відшліфоване «Зернятко». Термомодернізований садок готовий до зими

20:59 18.09.2020
62

Дезинфікуючих засобів вдосталь. Вінницька влада подбала, аби школи та садочки мали захист від коронавірусу. А щоб його вистачило до кінця року – планують додатково спрямувати із бюджету іще 15 мільйонів гривень. Водночас, тривають роботи і з утеплення освітніх закладів, аби дітям було комфортно в сезон холодів та й сезонні недуги не дошкуляли. Завершують капітальний ремонт і в дитячому садочку № 60. Як він змінився?

Яскраві колоски на стінах дитячого садочку «Зернятко»

Яскраві колоски на стінах дитячого садочку «Зернятко». А на ігрових майданчиках – цілий автопарк новеньких гойдалок. Щасливі обличчя дітей — головний показник змін, які відбулися у садку №60. Нещодавно тут закінчилась масштабна реконструкція.

завідуюча садка № 60 Олена Козловська

Прийшли всі після карантину і не повірили що це наш садочок, — розповідає завідуюча садка № 60 Олена Козловська.

Закладу більш як 40 років і останнім часом він був не в найкращому стані. Періодично протікав дах, лущилася стіни, а через старі вікна коридорами гуляв протяг.

У нас були панорамні вікна, які вже були зруйновані, аварійні, сипалося скло. І в коридорах в нас, якщо були сильні морози, то ми навіть діткам надягали курточки, кофточки, щоб пройтися в фізкультурний зал чи музичну залу, — згадує Олена Козловська.

Комплексна термомодернізація вирішила всі проблеми. Тут встановили 185 нових енергозберігаючих вікон.

Комплексна термомодернізація вирішила всі проблеми. Тут встановили 185 нових енергозберігаючих вікон. Покрівлю замінили на шатрову з металочерепиці. А за рахунок перепланування в групах розширили спальні та облаштували окреме приміщення для спортивної зали, кабінету логопеда та сенсорної кімнати.

вихователь-методист Вікторія Білоус

Сподіваємося, що взимку буде тепло та комфортно. У нас збільшили спальні кімнати, за рахунок цього буде більше простору для дітей і завдяки цьому з’явилися осередки для роботи з дітками, що мають порушення зору, адже в нас садочок комбінованого типу, — підкреслила вихователь-методист Вікторія Білоус.

Нині «Зернятко» відвудують 314 діток віком від півтора до 7 років

Нині «Зернятко» відвудують 314 діток віком від півтора до 7 років. Поки дозволяє погода більшу частину дня проводять на майданчиках. А тут забавок – десятки.

тут забавок – десятки

А тут забавок – десятки

Вінницький садок №60 – один із семи дошкільних закладів, які у місті цьогоріч утеплюють за кошт міського бюджету.

Колектив батьків, працівники закладу щиро вдячні нашій міській раді, особисто Моргунову Сергію Анатолійовичу, Департаменту освіти за такий сучасний гарний теплий, світлий садочок, — сказала завідуюча садка № 60 Олена Козловська.

Директор Департаменту освіти міськради Оксана Яценко каже, що термомодернізація забезпечить не лише комфорт, а й дасть змогу зекономити кошти на енергоспоживанні.

директор департаменту освіти міськради Оксана Яценко.

Минулого року місто взяло кредит 240 млн для утеплення 10 садочків і 3 загальноосвітніх шкіл, минулого року утеплили 3 садки, в цьому — закінчують роботи по 7 і тривають роботи по трьох школах, а з зекономлених бюджетом коштів ще буде зроблений дах 13-ї школи, — розповіла директор Департаменту освіти міськради Оксана Яценко.

До кінця року у третині із 92- х вінницьких шкіл та садків – термомодернізацію планують завершити.

Читайте також
У Вінниці поліцейські організували свято для дітей
Детальніше
У Вінниці відбудеться "Забіг у повзунках"
Детальніше
У Вінниці діти і дорослі влаштували битву фарбами
Детальніше
У Вінниці для дітей учасників АТО/ООС проводять психокорекційні заняття та знайомлять з різними професіями
Детальніше
Вінницький ветеран АТО будував скейт-парк в Попасній
Детальніше
Невиконання Вінницького обласного бюджету за пів року – майже 35 млн грн
Детальніше