Відпочинок організував для 50 дітей Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб

Відпочинок організував для 50 дітей Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб

15:01 01.11.2024

У вінницькому розважальному  центрі 1 листопада відбувся особливий захід, організований Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом спільно з ТатоHub.Вінниця. 50 дітей з сімей Захисників і Захисниць, загиблих воїнів, переселенців, багатодітних родин та родин у складних життєвих обставинах отримали можливість поринути у світ безтурботного дитинства.

Захід став частиною акції «Діти мають право на дитинство», мета якої – забезпечити дітям, які пережили важкі часи, можливість насолоджуватися безтурботними моментами дитинства. Яскраві атракціони, ігри, конкурси та безліч сюрпризів створили атмосферу свята, яке запам'ятається надовго.

Організатори заходу наголосили на важливості підтримки наймолодших у цей складний період.

Ми прагнемо, щоб кожна дитина відчула себе щасливою і потрібною. Важливо, щоб вони мали можливість відволіктися від повсякденних труднощів і насолодитися спілкуванням з однолітками, особливо зараз під час канікул, – зазначила координаторка гуманітарного штабу Лілія Дишкант.

Батьки дітей також висловили свою вдячність за можливість відвідати розважальний центр.

Цей захід – це справжнє свято для наших дітей. Вони мають можливість забути про свої проблеми і просто бути дітьми, – поділилася думками одна з матерів Олександра.

Захід став не лише можливістю для дітей перезавантажитися, але посилив зв'язки між родинами, які потрапили у важкі життєві обставини. Спільне проведення часу, радість та позитивні емоції створили відчуття підтримки та єдності серед учасників.

Як підсумував координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та депутат Вінницької міської ради Дмитро Мира, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб планує продовжувати організовувати подібні заходи, щоб кожна дитина мала змогу відчути радість та підтримку суспільства.

Нагадаємо, у Вінниці відбувся арттерапевтичний майстер-клас «Квіткова композиція в гарбузі». До участі запрошували дітей ветеранів у супроводі матерів. 

Embedded thumbnail for Відпочинок організував для 50 дітей Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб

Читайте також

Гуманітарний штаб передав ще 11 позашляховиків підрозділам на лінії фронту
Гуманітарний штаб передав ще 11 позашляховиків підрозділам на лінії фронту
Детальніше
Безкоштовний табір для дітей переселенців у Вінниці стартувала реєстрація
Безкоштовний табір для дітей переселенців: у Вінниці стартувала реєстрація
Детальніше
У Вінниці стартував пошук менторів для дітей, які втратили обох батьків на війні
У Вінниці стартував пошук менторів для дітей, які втратили обох батьків на війні
Детальніше
Гран-прі та два перших місця тріумф вінницького колективу «Vis-a-vis»
Гран-прі та два перших місця: тріумф вінницького колективу «Vis-a-vis»
Детальніше
Як родина з Вінниччини, де виховують дев'ятеро дітей, покаталася на сапбордах разом із поліцією
Як родина з Вінниччини, де виховують дев'ятеро дітей, покаталася на сапбордах разом із поліцією
Детальніше
Поліцейські влаштували свято для дітей у реабілітаційному центрі Вінниці
Поліцейські влаштували свято для дітей у реабілітаційному центрі Вінниці
Детальніше