Від жовтня субсидії та пільги за “комуналку” вінничанам виплачує Пенсійний фонд

Від жовтня субсидії та пільги за “комуналку” вінничанам виплачує Пенсійний фонд

13:08 03.10.2022

З жовтня 2022 року субсидії та пільг на житлово-комунальні послуги призначені органами соціального захисту населення виплачують у Пенсійному фонді України.

Про це повідомили у департаменті соціальної політики Вінницької міської ради. Як зазначається, такі зміни передбачені постановою Уряду від 16 вересня 2022 р.

Відповідно до зазначеного рішення, у Вінницькій міській територіальній громаді виплату житлової субсидії та пільг на житлово-комунальні послуги за вересень 2022 року здійснює Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Приймання документів на призначення пільг на житлово-комунальні послуги та житлові субсидії й надалі здійснюватиметься управліннями соціального захисту населення (Правобережне), (Лівобережне) департаменту соціальної політики в ЦНАП «Прозорий офіс» (Вишенька) за адресою: проспект Космонавтів, 30 (II поверх) та (Замостя) вулиця Замостянська, 7 (II поверх) відповідно до місця проживання.

Автоматичний перерахунок

Крім того, в жовтні департаментом соціальної політики буде проведено автоматичний перерахунок субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги на опалювальний період 2022-2023 рр. Також до 30 листопада 2022 р. департаментом соціальної політики буде проводитися розрахунок житлових субсидій і пільг особам, які звертаються вперше за їх призначенням.

Нагадаємо, родини загиблих учасників бойових дій в Афганістані, сім’ї загиблих Захисників і Захисниць України, та сім’ї осіб, яким посмертно присвоєно звання Героїв України, мають право отримати грошову допомогу на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальний період з бюджету Вінницької міської територіальної громади. 

Embedded thumbnail for Від жовтня субсидії та пільги за “комуналку” вінничанам виплачує Пенсійний фонд

Читайте також

На Вінниччині ліцей переплатив понад 70 тисяч гривень за паливо
До обласного бюджету Вінниччини повернули понад 70 тисяч гривень, переплачених за паливо для ліцею
Детальніше
У маршрутних таксі Вінниці тестують оплату проїзду банківською картою та з телефонів
У маршрутних таксі Вінниці тестують оплату проїзду банківською картою та з телефонів
Детальніше
В Україні - новий порядок виплати сім’ям загиблих військових
В Україні - новий порядок виплати сім’ям загиблих військових
Детальніше
Історія української гривні чому власна валюта з’явилася лише через п’ять років після незалежності
Історія української гривні: чому власна валюта з’явилася лише через п’ять років після незалежності
Детальніше
Вимагала гроші у підлеглих на Вінниччині затримали командира роти забезпечення
Вимагала гроші у підлеглих: на Вінниччині затримали командира роти забезпечення
Детальніше
У Жмеринському районі водій спробував підкупити держслужбовців
У Жмеринському районі водій спробував підкупити держслужбовців
Детальніше