Від осколкових поранень загинув електромонтер з Вінниці, який став на захист України

Від осколкових поранень загинув електромонтер з Вінниці, який став на захист України

16:21 15.01.2025

На Харківщині від осколкових поранень загинув електромонтер з Вінниці Олександр Лесь, який став на захист України.

Про це 15 січня інформують «Вінницькі міські електричні мережі».

Прощаємося з нашим колегою — електромонтером із ремонту та монтажу кабельних ліній дільниці кабельних ліній, вірним другом і справжнім Героєм, Олександром Вікторовичем Лесем, - йдеться у повідомленні.

Олександр Лесь народився 5 лютого 1986 року в місті Вінниця. У 2010 році закінчив Вінницький технічний коледж за спеціальністю «Економіка підприємства». 

Як електромонтер із ремонту та монтажу кабельних ліній, сумлінно виконував свої професійні обов’язки з 2013 року. Його золоті руки та глибокі знання завжди були надійною опорою для колег.

Він присвятив своє життя праці та служінню своїй країні. У найважчий момент для нашої держави Олександр без вагань став на захист України. В травні 2022 року мобілізований до лав ЗСУ. Останній час Олександр служив у 58-й окремій мотопіхотній бригаді імені гетьмана Івана Виговського.

На жаль, під час виконання бойового завдання на Харківщині Олександр отримав осколкові поранення та 14 січня його життя трагічно обірвалося. 

Олександр був люблячим чоловіком та турботливим батьком. У нього залишився син 2013 року народження, який тепер буде рости з гордістю за свого батька, - читаємо у некролозі.

Колеги висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Олександра Леся.

Про дату та час прощання з Героєм обіцяють повідомити додатково.

Нагадаємо, на Покровському напрямку загинув молодший лейтенант зі Жмеринки Євген Хачатурян - майже рік Герой вважався безвісти зниклим. Про це інформує офіційна Фейсбук-спільнота Жмеринського району.

Читайте також

У Бершаді попрощалися з молодшим сержантом Володимиром Подруцьким
У Бершаді попрощалися з молодшим сержантом Володимиром Подруцьким
Детальніше
Координаційний штаб повідомив про повернення 261 тіла загиблих захисників
Координаційний штаб повідомив про повернення 261 тіла загиблих захисників
Детальніше
Кулінарні майстер-класи та лотерея на Вінниччині влаштують фестиваль «Бринзи та вареників»
Кулінарні майстер-класи та лотерея: на Вінниччині влаштують фестиваль «Бринзи та вареників»
Детальніше
Захиснику Петру Прокоп'єву з Чечельницької громади вручили орден «За мужність»
Захиснику з Чечельницької громади вручили орден «За мужність»
Детальніше
Загинув під Кліщіївкою у 2023-му у Хмільнику підтвердили загибель земляка
Загинув під Кліщіївкою у 2023-му: у Хмільнику підтвердили загибель земляка
Детальніше
31-річний прикордонник із Гайсина загинув, захищаючи Україну
31-річний прикордонник із Гайсина загинув, захищаючи Україну
Детальніше