В.Гройсман новообраним депутатам міськради: «Пріоритет єдиний – служити вінничанам»

В.Гройсман новообраним депутатам міськради: «Пріоритет єдиний – служити вінничанам»

14:35 20.11.2020
253

На першу установчу сесію Вінницької міської ради 8 скликання приїхав міський голова Вінниці 2006-2014 років, голова Верховної Ради України 2015–2016 років, Прем'єр-міністр України 2016-2019 років, лідер партії «Українська стратегія» Володимир Гройсман. Він виступив з вітальним словом перед новообраними депутатами.

«Сьогодні розпочинається нова віха в історії нашого прекрасного міста. У нас ніколи не було простих часів, але сьогодні насправді попереду багато викликів, – каже Володимир Гройсман. – Я, в першу чергу, хотів би подякувати усім вінничанам, які прийшли, підтримали нашу команду, нашого кандидата на посаду міського голови, який переміг з дуже серйозним результатом, і тим, які обрали представників інших політичних сил».

Володимир Гройсман зазначив, що сьогодні сформована єдина команда Вінницької міської ради і її пріоритетом має стати служіння громаді, щоб виправдати довіру кожного виборця.

«Пріоритет, незалежно від того, які політичні сили ви представляєте сьогодні, має залишатися єдиним – ви прийшли служити вінничанам. Якби не було важко, але якщо ми підходимо до справи професійно, відкрито, відповідально, - ми завжди знаходимо правильні рішення, щоб Вінниця розвивалась. І я б дуже хотів, щоб та нова історія, яку будете писати ви, була яскравою і успішною. Людям сьогодні надзвичайно важко, і вони завжди будуть дивитись на те, які ви приймаєте рішення та наскільки ви відкриті, публічні, ефективні. Впевнений, що під лідерством Сергія Моргунова, всім, хто працює в міській раді, будь-яке завдання – по плечу. Тому я бажаю вам успіхів, щоб кожного дня ви пам'ятали про довіру, яку ви отримали від кожного вінничанина. Адже кожен вінничанин важливий!», – наголосив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, У Вінниці депутати нового скликання зібрались на першу сесію міськради

Читайте також
Володимир Гройсман закликав уряд та політиків не зривати вакцинальну кампанію
Детальніше
Володимир Гройсман у ТОП-3 політиків з найвищою довірою – результати дослідження
Детальніше
У Вінниці результати ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді" моніторитимуть щороку
Детальніше
Навесні у Вінниці планують розпочати виготовлення VinLine: загалом планують виготовити ще 5 тролейбусів
Детальніше
У Вінниці можуть звільнити від орендної плати винаймачів комунального майна, які не працювали в січні
Детальніше
Вінничани й надалі отримуватимуть антикризові муніципальні доплати
Детальніше