Ветеран Віталій Верес про відновлення та прагнення до інклюзивного суспільства
Віталій Верес, ветеран та блогер, ділиться своєю історією боротьби й відновлення після поранення. У своїх соцмережах чоловік порушує важливі питання інклюзивності для людей, які постраждали внаслідок війни та інших життєвих обставин.
Дізнайтеся більше про його спортивні досягнення, силу духу та прагнення зробити суспільство доступнішим для всіх у сюжеті, який підготували журналісти ТЕЛЕРАНОК СВІТАНОК.
Нагадаємо, Вінницький міський голова Сергій Моргунов повідомив про старт пілотного проєкту з безбар’єрності в житловому секторі. Ініціатива реалізовується в дев’ятиповерхівці на вулиці Зулінського, де мешкає ветеран війни, що пересувається на кріслі колісному.
Погода у Вінниці остаточно повернула до тепла - 7 березня малохмарно, без опадів У Вінниці п'яний водій автомобіля Opel Astra в'їхав у припаркований Citroen