В шести багатоповерхівках Вінниці капітально ремонтують інженерні мережі

В шести багатоповерхівках Вінниці капітально ремонтують інженерні мережі

09:41 12.03.2021
64

​У Вінниці відновились роботи по капітальному ремонту житлових будинків – зараз замінюють інженерні комунікації у шести висотках. Ще у трьох встановлюють нові вікна у під’їздах.

У Вінниці продовжують діяти муніципальні програми, за якими жителібагатоповерхівок мають можливість покращити умови проживання у своїх будинках. Зокрема, це програма по співфінансуванню капремонтів, коли з бюджету громади фінансується 70% вартості робіт та матеріалів, а 30% - складає частка мешканців.

Нею можуть скористатись як ОСББ, так і жителі будинків, які обслуговуються управлінськими компаніями. Програма поширюється на ті будинки, об’єднання співвласників яких або управлінські компанії є учасниками Меморандуму про співпрацю, – пояснює директор департаменту житлового господарства Роман Фурман. – Наприклад, зараз триває капремонт інженерних мереж за шістьма адресами. З яких у п’яти будинках ці роботи виконуються саме за цією програмою.

В шести багатоповерхівках Вінниці капітально ремонтують інженерні мережі

Зокрема, йдеться про дві багатоповерхівки, які обслуговують управлінські компанії, - по вул. Шмідта, 36 та Рєпіна, 18. Інші три висотки – це об’єднання співвласників багатоповерхового будинку (Хмельницьке шосе, 49; Данили Нечая, 77а та Матроса Кішки, 59). А мешканці ОСББ по 3-му провулку Глінки, 15а скористались іншою муніципальною програмою підтримки – коли при створенні об’єднання співвласників жителі можуть обрати капітальний ремонт одного з конструктивних елементів будинку на свій вибір. І його буде виконано за кошти міського бюджету.

В такому випадку співвласники багатоквартирних будинків на загальних зборах новоствореного ОСББ спільно визначають, який саме вид робіт вони хочуть отримати від міста за кошти бюджету. І це рішення має бути зафіксоване у протоколі загальних зборів. Зокрема, мешканці ОСББ по вул. Стельмаха, 53а та Артинова, 38 обрали як перший капітальний ремонт при створенні ОСББ заміну вікон у під’їздах. І в цих будинках зараз якраз виконуються ці роботи, - додає Роман Фурман.

В шести багатоповерхівках Вінниці капітально ремонтують інженерні мережі

Також нові вікна за програмою співфінансування зараз встановлюють убагатоповерхівці по вул. Князів Коріатовичів,185а.

Нагадаємо, Сергій Моргунов: У  60 багатоповерхівках заплановані капітальні ремонти на цей рік

Читайте також
У 15 вінницьких багатоповерхівках встановили системи контролю параметрів послуг
Детальніше
У Вінниці в багатоповерхівці облаштували бомбосховище
Детальніше
У Немирові під час ремонту обвалилась частина мосту - рух перекрили
Детальніше
У Вінниці капітально ремонтують прибудинкову територію по вулиці Миколайчука
Детальніше
В 13 вінницьких будинках з початку року капітально відремонтували інженерні мережі
Детальніше
У Вінниці з початку року створили 18 ОСББ
Детальніше