В Подільському зоопарку знову працює туристично-інформаційний центр

В Подільському зоопарку знову працює туристично-інформаційний центр

11:04 20.08.2023

Вчора, 19 серпня, відновив роботу обласного Туристично-інформаційного центру на території Подільського зоопарку у Вінниці. У Центрі вінничани та мешканці інших регіонів України зможуть отримати всю необхідну інформацію про розташування популярних пам’яток історії та культури Вінниччини, про готелі, заклади харчування і дозвілля, про транспорт і торговельні установи нашого регіону.

Метою Центру є покращення туристичної інфраструктури та підвищення рівня обізнаності мешканців і гостей Вінниччини. Першими відвідувачами Центру вчора стали родини з Маріуполя, вимушені переселенці.

Маленьких маріупольчан познайомили із туристичними родзинками Вінниччини у досить креативний спосіб. Про заповідник Бушу, Лядовський монастир, Усипальницю Миколи Пирогова та інші популярні туристичні об'єкти Вінниччини дітям розповіли за допомогою пісочної анімації. Юними майстрами пісочної анімації відчули себе під час майстер-класу і, власне, самі діти. Вдосконалювали свою художню майстерність найменші відвідувачі зоопарку і під час майстер-класу з розпису імбирних пряників, - інформують на сторінці Подільського зоопарку.

В Подільському зоопарку знову працює туристично-інформаційний центр

Також яблуками та медом пригощали усіх гостей зоопарку, а для любителів фотографуватись діяла фотозона з імпровізованою чарівною яблунею, на якій ростуть незвичайні яблука. Це яблука із зображенням Українського тризуба, надписом "ЗСУ", смайлом та ангелом.

Попри спеку море позитивних емоцій у дітей викликало шоу мильних бульбашок. Доки дорослі ховались від сонця під навісом, діти весело стрибали, намагаючись зловити мильні бульбашки, - додають у зоопарку.

В Подільському зоопарку знову працює туристично-інформаційний центр

Нагадаємо, серпень буде насичений на екскурсії та тури Містом ідей та Поділлям. Цього місяця відбудеться чотири прем’єри - "Чудодійні джерела Поділля", "Палаци Потоцьких та загадкові міста-поліси", "Кам’яні велетні історії" та фестиваль залізничників "Гай гуде", а також усіма вже улюблені екскурсії середмістям від Офісу туризму Вінниці.

Читайте також

Вінницька гідеса вирушає у Camino Podolico, щоб зібрати гроші на інклюзивне авто для військових
Детальніше
Тварини на курорті: як у Вінниці доглядають за мешканцями зоопарку в аномальну спеку
Детальніше
Діти з табору «ЯМаріуполь.Родина» відвідали Подільський зоопарк
Детальніше
Представника Вінниці обрали віцепрезидентом Європейської федерації Шляху святого Якова
Детальніше
Вінничан запрошують в одноденний тур «Заліщики та Джуринський водоспад»
Детальніше
У Вінниці відновили культурно-пізнавальний та паломницький маршрут Camino Podolico
Детальніше