В музеї Коцюбинського у Вінниці триває онлайн-марафон "Знайомі незнайомці"

В музеї Коцюбинського у Вінниці триває онлайн-марафон "Знайомі незнайомці"

18:20 06.04.2022

Вінницький літературно-меморіальний музей М.Коцюбинського продовжує онлайн-марафон "Знайомі незнайомці". Він пропонує всім, хто цікавиться постаттю нашого видатного земляка, глибше дізнатися як про його життя, так і людей, котрі його оточували. Культура ніколи не стоїть осторонь політичних процесів, відтак чимало українських класиків спіткала доля людей, неугодних тоталітарному режиму.

Всі бажаючі вже могли ближче ознайомитися з життєвим шляхом відомих діячів української культури та близьких друзів сонцепоклонника - Пантелеймона Куліша, Віри Дейші, Миколи Лисенка, Олеся Гончара. Цікаві біографічні факти з історичними світлинами регулярно розміщують на Фейсбук-сторінці музею.

Наш колектив започаткував такий проєкт, щоб розповісти не лише про постать Михайла Коцюбинського, а й про тих людей, які були безпосередньо пов’язані з письменником протягом всього його життя. Тих, з ким Михайло Коцюбинський зустрічався та підтримував дружні стосунки, - розповідає директорка музею Лариса Кравченко. - Останню публікацію ми присвятили Олесю Гончару, який свого часу приїжджав у музей Коцюбинського, відвідував його і залишився приємно задоволений від побаченого.

Онлайн-марафон "Знайомі незнайомці" створили незадовго до початку війни - планували зацікавити людей стрічкою новин. Втім, зараз на меті зовсім інше.

Хочеться налаштувати читачів на оптимізм, відволікти хоча б на мить від подій, які, на жаль, зараз тривають в нашій державі. Також хочемо підтримати моральний дух наших українців, тому колективом музею, було прийнято рішення започаткувати такий проєкт, який би додавав більше сили, жаги та впевненості до перемоги, бо вона тільки за нами! - підкреслює Лариса Кравченко.

Нагадаємо, 

Читайте також

Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше
Томашпільська громада втратила Героя-захисника
Детальніше
Вінниця проводжає до Небесного Війська Дмитра Фурмана
Детальніше
Вінницька громада передала ще 200 FPV-дронів нацгвардійцям та прикордонникам
Детальніше
Відпочивальники табору «ЯМаріуполь – Родина» побували в дитячому центрі «Країна Мрій»
Детальніше