В музеї Коцюбинського у Вінниці триває онлайн-марафон "Знайомі незнайомці"

В музеї Коцюбинського у Вінниці триває онлайн-марафон "Знайомі незнайомці"

18:20 06.04.2022

Вінницький літературно-меморіальний музей М.Коцюбинського продовжує онлайн-марафон "Знайомі незнайомці". Він пропонує всім, хто цікавиться постаттю нашого видатного земляка, глибше дізнатися як про його життя, так і людей, котрі його оточували. Культура ніколи не стоїть осторонь політичних процесів, відтак чимало українських класиків спіткала доля людей, неугодних тоталітарному режиму.

Всі бажаючі вже могли ближче ознайомитися з життєвим шляхом відомих діячів української культури та близьких друзів сонцепоклонника - Пантелеймона Куліша, Віри Дейші, Миколи Лисенка, Олеся Гончара. Цікаві біографічні факти з історичними світлинами регулярно розміщують на Фейсбук-сторінці музею.

Наш колектив започаткував такий проєкт, щоб розповісти не лише про постать Михайла Коцюбинського, а й про тих людей, які були безпосередньо пов’язані з письменником протягом всього його життя. Тих, з ким Михайло Коцюбинський зустрічався та підтримував дружні стосунки, - розповідає директорка музею Лариса Кравченко. - Останню публікацію ми присвятили Олесю Гончару, який свого часу приїжджав у музей Коцюбинського, відвідував його і залишився приємно задоволений від побаченого.

Онлайн-марафон "Знайомі незнайомці" створили незадовго до початку війни - планували зацікавити людей стрічкою новин. Втім, зараз на меті зовсім інше.

Хочеться налаштувати читачів на оптимізм, відволікти хоча б на мить від подій, які, на жаль, зараз тривають в нашій державі. Також хочемо підтримати моральний дух наших українців, тому колективом музею, було прийнято рішення започаткувати такий проєкт, який би додавав більше сили, жаги та впевненості до перемоги, бо вона тільки за нами! - підкреслює Лариса Кравченко.

Нагадаємо, 

Читайте також

Молодшого сержанта з Томашпіля нагороджено «Лицарським хрестом» посмертно
Молодшого сержанта з Томашпіля нагороджено «Лицарським хрестом» посмертно
Детальніше
Через три з половиною роки звістка про загибель дійшла до родини воїна з Вінниччини
Через три з половиною роки звістка про загибель дійшла до родини воїна з Вінниччини
Детальніше
Вінницький ветеран на протезі здолав вже 50 кілометрів пішого маршруту Вінниця — Хмельницький
Вінницький ветеран на протезі здолав вже 50 кілометрів пішого маршруту Вінниця — Хмельницький
Детальніше
 Загинув, рятуючи побратимів Вінниця проводжає в останню путь Ігоря Линника
Загинув, рятуючи побратимів: Вінниця проводжає в останню путь Ігоря Линника
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Три кросовери за 17 900 доларів вінничанин продавав авто під виглядом гуманітарки для ЗСУ
Три кросовери за 17 900 доларів: вінничанин продавав авто під виглядом гуманітарки для ЗСУ
Детальніше