В мікрорайоні Бучми у Вінниці скажений собака покусав 15 людей

В мікрорайоні Бучми у Вінниці скажений собака покусав 15 людей

15:20 01.04.2024

У Вінниці в мікрорайоні Бучми виявили безпритульного собаку, хворого на сказ. 22 березня тварина почала проявляти агресію до оточуючих, а 26 березня загинула. 

Труп собаки направили до Вінницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби. За результатами проведеного лабораторного дослідження надісланого біоматеріалу встановили захворювання - сказ.

За результатами розслідування стало відомо, що хвора тварина травмувала 15 осіб, - інформує Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

В мікрорайоні Бучми у Вінниці скажений собака покусав 15 людей

Наразі для недопущення розповсюдження сказу серед тварин і людей, наклали карантинні обмеження на мікрорайон Бучми. Спеціалісти Вінницької міської державної лікарні ветеринарної медицини проводять щеплення домашніх тварин проти сказу.

Де можна щепити тварин

Щеплення домашніх тварин проти сказу проводиться спеціалістами Вінницької міської державної лікарні ветеринарної медицини за адресою: вулиця Праведників світу, 19, Вінниця. Телефон для отримання консультації:

  • 61-17-04.

Сказ вилікувати неможливо, його можна лише попередити, зробивши вакцинацію своїм домашнім улюбленцям. Наше життя і життя наших домашніх тварин варте витрачених декількох хвилин на візит до лікаря ветеринарної медицини.

Нагадаємо, у селі Василівка Іллінецької громади до одного із дворів прибився кіт. Як виявилось пізніше, тварина хворіла на сказ та встигла заразити двох людей. У селі оголосили карантин.

Читайте також

У Вінниці та області триває імунізація диких тварин проти сказу
Детальніше
У Літинській громаді пожежники врятували з палаючої будівлі двох кошенят
Детальніше
Квадрат за квадратом: як собаки-сапери розміновують українські землі
Детальніше
Де і коли вінничани можуть безкоштовно вакцинувати від сказу домашніх тварин
Детальніше
В оленів, гуцульських коней та орланів у вінницькому зоопарку з'явились опікуни
Детальніше
Фотопроєкт «Хочу додому»: волонтерка допомагає безпритульним тваринкам знайти дім
Детальніше