Утеплений фасад, замінений дах та яскраві мурали: у Вінниці майже завершили модернізацію дошкільного закладу №47
У Вінниці триває модернізація ще одного міського садочка. Дошкільний заклад №47 на вулиці Чорновола вже не впізнати. Утеплили фасад, замінили дах – з плаского на скатний, встановили нові енергозберігаючі вікна. А яскраві мурали дарують позитивні емоції маленьким вихованцям "Струмочка".
Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.
![Утеплений фасад, замінений дах та яскраві мурали: у Вінниці майже завершили модернізацію дошкільного закладу №47](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1535/inline-images/146647035_1859125267571894_1167277514509469619_o.jpg?itok=NFVnl6kO)
Очільник Вінниці зазначив, що садочок відкрився на початку 1970-их років. Як й інші установи того часу, будувався він далеко не за принципами енергоефективності. А комплексне утеплення дозволить економити витрати на опалення. Окрім того, приміщення групи, яке прибудували до основного корпусу, почало відходити – тому важливо було вчасно провести реконструкцію.
Понад 80% робіт вже виконали. Ще потрібно утеплити фундамент, облаштувати ґанки з навісами, пандуси. Також на місці демонтованої старої котельні створять клумби та облаштують зелену зону. Завершити все мають навесні. Енергомодернізація закладів освіти – це системна робота. Ми розпочали цим займатися з 2015 року, вінницькі садочки стають сучаснішими і комфортнішими для діток. І на сьогодні кожен третій з них вже утеплений, - повідомив Сергій Моргунов
![Утеплений фасад, замінений дах та яскраві мурали: у Вінниці майже завершили модернізацію дошкільного закладу №47](/sites/default/files/styles/compressor/1832x1374/inline-images/146934481_1859125167571904_8337362341242623585_o.jpg?itok=X13ZRrgo)
Нагадаємо, У 2020 році у Вінниці термомодернізували п'ять дитсадків та дві школи