Усі "ковідні" ліжка першої міської лікарні – з киснем

Усі "ковідні" ліжка першої міської лікарні – з киснем

20:33 16.04.2021

Завершено реконструкцію кисневої магістралі в терапевтичному відділенні міської лікарні №1.

За досить короткий час обладнали 44 кисневих точки.

Нагадаємо, COVID-19 на Вінниччині: за добу 404 нових та 20 летальних випадків.

Embedded thumbnail for Усі "ковідні" ліжка першої міської лікарні – з киснем

Читайте також

У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше
На Вінниччині тракторист травмував людину косаркою під час покосу трави
На Вінниччині тракторист зачепив людину косаркою під час покосу трави
Детальніше
Навантаження надзвичайно високе чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Навантаження надзвичайно високе: чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Детальніше
Нова адреса, ті самі лікарі куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Нова адреса, ті самі лікарі: куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Детальніше