допомоги

Уродженець Вінниці передав 15 тонн гуманітарної допомоги з Німеччини

20:33 07.03.2022

35-річний Павло, який з родиною проживає у Німеччині, передав до Вінниці 15 тонн гуманітарного вантажу для потреб вінничан, біженців і військових.

Він уродженець Вінниці, але коли йому було 16 років, родина переїхала до Німеччини. Наразі чоловік займається бізнесом, має кілька технологічних компаній у Німеччині та в Україні. В переддень військового вторгнення Росії в Україну він приїхав на батьківщину у справах. Побачивши, що відбулося, Павло разом з близькими та волонтерами організував збір гуманітарного вантажу до рідного міста з німецьких міст Реклінггаузена та Дортмунда.

Я вінничанин, і люблю свою батьківщину. Коли почалась ця жахлива війна, я одразу зрозумів, що повинен допомогти. І організував у Німеччині процес по придбанню найнеобхіднішого - медикаменти, їжа, засоби гігієни, дитяче харчування, памперси і одяг, спальні мішки, матраци та військове спорядження. Вантаж – близько 15 тонн. Його доправили сюди, у мою рідну Вінницю. І сьогодні допомогу було доставлено. Її формували я і мої близькі, родина, а також волонтери. Це перша, але точно не остання допомога, - розповідає Павло.

Він додає, що німці підтримують Україну та солідарні з нею.

Зараз мій партнер у Німеччині організував футбольний турнір, при якому створили рахунок в банку для збору грошей саме для Вінниці. Коли збереться певна сума, - ми її переведемо на рахунок благодійного фонду "Подільська громада".

Нагадаємо,  7 березня до Вінниці доставили гуманітарну допомогу зі Львова. Її збирали випускники Українського католицького університету, які проживають в Німеччині, Польщі та Львові.

Читайте також

Вінниця прощається з двома оборонцями України, які загинули на Донеччині
Детальніше
"Мабуть, я ще не все зробив" - історія вінничанина, який постраждав від ракетного удару по Вінниці
Детальніше
На Вінниччині прощались з родиною, яка загинула під час ракетного обстрілу Києва
Детальніше
У Вінниці вшанують пам’ять жертв ракетного удару 14 липня 2022 року
Детальніше
У Вінниці провели захід пам'яті жертв терору 14 липня 2022 року
Детальніше
14 липня у Вінниці День жалоби — друга річниця страшного ракетного удару по місту
Детальніше