«Укрзалізниця» скоротила графік популярного поїзда через Вінницю
«Укрзалізниця» скоротила періодичність двох поїздів з Дніпра та Кривого Рогу, один із них рухається через Вінницю.
Про це інформує пресслужба Громадського контролю «Укрзалізниці».
Йдеться про поїзди №85/86 Запоріжжя – Львів та №127/128 Львів – Запоріжжя.
Перший курсує через Вінницю – Білу Церкву – Дніпро. Другий – через Кропивницький – Кривий Ріг.
З 27 лютого вони відправляються через день, хоча упродовж багатьох років їздили щодня.
Такий маршрут і частота курсування забезпечували звʼязок прифронтових регіонів України з іншими, зокрема громадяни мали змогу пересідати на маршрути до Європи.
Рішення перевести їх на курсування через день «Укрзалізниця» ухвалила одразу після того, як отримала від держави 16 мільйонів гривень компенсації за пасажирські перевезення.
Ця виплата покликана компенсувати залізничному перевізнику різницю між реальною собівартістю перевезення та чинними тарифами.
Нагадаємо, Київська дитяча залізниця вперше в історії перейшла на цілорічний режим роботи — і не зупиняє рух поїздів узимку. Раніше сезон перевезень був лише в теплу пору року, а тепер поїзди курсують і взимку.





